Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Iława 2017

  1. #1

    Domyślnie Iława 2017

    Miałem w planach weekendowy wypad do Powidza ale przyjaciel namówił mnie na Iławę. I nie żałuję! Byłem tam pierwszy raz w życiu. Piękne miejsce i

    piękna sceneria do pokazów na skarpie nad wodą z zieloną wyspą w tle.

    Duże brawa dla organizatorów! Wszystko świetnie prowadzone, tempo takie że kart nie było kiedy wymieniać. Czasem chyba nawet trochę za duże bo manewr

    odejścia Casy z terenu pokazów wyglądał prawie na ucieczkę przed wchodzącymi w strefę Czerwonymi Iskrami.

    Zabawnym momentem było oczekiwanie na MIGa-29 który kręcił się w pobliżu strefy pokazów czekając na swoją kolej. W strefie oczekiwania spotkał

    szalonego Kielaka na samolocie akrobacyjnym więc po kilku chwilach połączyli się w parę i latali tam razem. Niestety duuuużo za daleko żeby można

    im było zrobić fotkę.

    1.Klasyk ale z ładnym tłem

    2. Szalony Kielak w akcji

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8. Była woda to i był wodnosamolot

    9.

    10. Kaśka tego dnia kręciła tyłkiem jak modelka na wybiegu

    11. Czerwone Iskry

    12. Czepiela na swoim byku

    13.

    14. Malborski MIG-29

    Wszystko strzelane D7200 + Sigma 150-600 Sport.
    Tyle dotychczas zdążyłem obrobić. Oczywiście tradycyjnie przyciachane tylko do rozmiaru.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za 1, "garażuje" po sąsiedzku na EPNL.
    Kiedyś szukałem widoczków na górze Wysokie a sam prezes Andrzej S. za sterami, z zaskoczenia przeszedł mi kosiakiem nad głową, nie zdążyłem ...

  3. #3

    Domyślnie

    Powidza nie masz co żałować.Fotki super.

  4. #4

    Domyślnie

    Przyjaciel dobrze zrobił Jako, że mam ostatnio mocną alergię na błękitne niebo, najwyżej punktuję 1 i 8 - za tło i panning.
    Pewnie jestem w mniejszości, ale to szare malowanie Kielaka do mnie nie przemawia. Jakoś mi nie pasuje do tego samolotu.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Przyjaciel dobrze zrobił Jako, że mam ostatnio mocną alergię na błękitne niebo, najwyżej punktuję 1 i 8 - za tło i panning.
    Pewnie jestem w mniejszości, ale to szare malowanie Kielaka do mnie nie przemawia. Jakoś mi nie pasuje do tego samolotu.
    No niestety, chyba przez duży minimalny pułap bezpieczeństwa, mało które maszyny schodziły na tyle nisko żeby je focić na tle wyspy. Miałem nadzieje na więcej takich ujęć ale na dysku leży tylko sporo tych z wodnosamolotem.
    Jemu nikt pułapu nie ograniczał
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    szare malowanie Kielaka do mnie nie przemawia
    A to proszę dokładkę czegoś w kolorze

    15.


    16.


    17.

    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Poranna Iława
    By mskowronski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-11-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •