Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie czyżby jeszcze jeden gwóźdź do trumny od Canon ?

    I może byc pozamiatane na wszystkich półkach:

    http://canon-board.info/showthread.php?t=4998


    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    czyzby jeszcze jedna sciema?
    Pozdrawiam, Lolas

  4. #4

    Domyślnie

    a niech Canon wypuści jeszcze 20 cyfrówek w tym roku !!!
    nie podniecajcie się tym jakby od tego czy ktoś tam kupi Canona czy Nikona miało zależeć coś naprawdę ważnego ...
    Mam i lubię Nikona
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  5. #5

    Domyślnie

    3000d moze kosztowac z obiektywem +- 2000 pln na allegro, wiec to moze być kolejny hit. Zakładając, że puszka będzie kosztowałą poniżej 1800 wielu analogowców się będzie łapać za pierwszą swoją cyfrę..
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #6

    Domyślnie

    Kupa wypuszczonych puszek, a trochę mniej obiektywów
    Pozdrawiam Piotr

  7. #7

    Domyślnie

    Myślę że jeśli "coś takiego" wejdzie na rynej, to Nikon może opuścić ceny D50. Bo jak na razie to trochę sporo chca za tego najmniejszego z DSLRów nikona
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trigger
    Kupa wypuszczonych puszek, a trochę mniej obiektywów
    bo Canon sprzedaje puszki, a na obiektywy kladzie lache. to nie od dzis wiadomo

    choc tak po prawdzie ten 24-105 wyglada calkiem interesujaco pod 5D. kto wie, moze to bedzie hit sezonu...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    choc tak po prawdzie ten 24-105 wyglada calkiem interesujaco pod 5D. kto wie, moze to bedzie hit sezonu...
    całkowicie się zgadzam. Nawet po cropie to rozsadny zakres ogniskowych. Podobałby mi się taki nikor w plenerek
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    w każdym razie "gwóźdz, nie gwóźdź" a dla nas konsumentów konkurencja i niższe ceny, żeby tylko było jeszcze z kim konkurować bo Nikon widać nie wyrabia... O ile w budowaniu korpusów jest no.1, to brak matryc jakimi dysponuje Canon może go pogrążyć. Oby faktycznie Nikon całkiem się w tej coraz tragiczniej wyglądającej pogoni zupełnie nie w......lił . Oby...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •