Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108
  1. #1

    Domyślnie Jaki komputer dla fotografa amatora do kwoty 5000zł ?

    Jaki komputer dla fotografa amatora do kwoty 5000zł ?

    Witam ,

    Nie za bardzo znam się na sprzęcie komputerowym czy jest ktoś kto może doradzić jaki wybrać i na jakie parametry zwracać uwagę ?
    Większość jak czytałem poleca stacjonarny komputer , niektórzy narzekają na Windows polecają sprzęt niezawodny i dużo bardziej wydajny Appla , najlepiej Mac min lub iMac

    Komputer stacjonarny czy laptop ?
    Windowsem 10 czy jednak Apple ?
    Do stacjonarnego komputera musiał bym dokupić dobry monitor najlepiej Nec lub Eizo czy to w fotografii amatorskiej będzie mi niezbędne ?
    Np taki model

    http://www.eizo.pl/monitor/coloredge-cg232w/

    Do czego ?
    Obrabianie zdjęć , przeglądanie internetu , gry mnie nie interesują .

  2. #2

    Domyślnie

    Chcesz wydać 26k na monitor do amatorskiej obróbki zdjęć? To dołóż drugie tyle na Maca i będzie super zestaw.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Koziołku M.
    Pierwsze pytanie "Komputer stacjonarny czy laptop?" usuń z listy pytań do forumowiczów.
    Wiele innych pytań zadawaj na forum ale akurat to , to musisz zadać sobie sam i tez sam musisz sobie odpowiedzieć.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Chcesz wydać 26k na monitor do amatorskiej obróbki zdjęć? To dołóż drugie tyle na Maca i będzie super zestaw.
    Pomyłka , to nie ten link który zamieściłem powyższej
    Myślałem o tym modelu
    http://www.eizo.pl/monitor/coloredge-cs230/

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Odpowiedz znam ale są różne opinie choć większość poleca komputer stacjonarny , jak pisałem nie jestem znawcą wiec dlatego pytam ,obecnie mam stary komputer który niestety nie działa tak jak powinien szczególnie przy programie do obróbki zdjęć.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    Koziołku M.
    Pierwsze pytanie "Komputer stacjonarny czy laptop?" usuń z listy pytań do forumowiczów.
    Wiele innych pytań zadawaj na forum ale akurat to , to musisz zadać sobie sam i tez sam musisz sobie odpowiedzieć.
    Koziołku M. czy to do mnie ???

  5. #5

    Domyślnie

    No a kto w doszedł do Pacanowa?

  6. #6

    Domyślnie

    Niekoniecznie ale niech Ci będzie
    Lepiej napisz jak i co ba ja jestem zielony jeśli chodzi o komputery .
    Oczekuje płynnej i bezproblemowej pracy na komputerze i niektóre osoby polecają iMaca plus większą pamięć i dysk SSD tyle że dodając monitor robi się drogo i wolał bym wydać mniej jak 5000zł i ewentualnie jakby zostało przeznaczyć choćby na rozbudowę sprzętu foto. Komputer chciałbym używać min 5 lat zanim bym zmienił dlatego wole przeznaczyć kwotę większa i mieć spokój na kilka lat .

  7. #7

    Domyślnie

    5000PLN na monitor i komputer, czy na sam komputer?
    d70s + N18-70 + N55-200

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    5000PLN na monitor i komputer, czy na sam komputer?
    Byłbym skłonny wydać 5000 zł za całość, gdyby miało to diametralnie zwiększyć jakość byłbym wstanie dołożyć być może dodatkowe 500do 1000 zł
    Wiem że jeśli miałbym wchodzić w sprzęt Appla ceny z miejsca robią się wysokie dlatego pytam czy warto ?

  9. #9

    Domyślnie

    5k na komplet gdzie monitor 2,5k....to będzie problem, Teoretycznie można było kupić iMac mini 1,4GHz 500GB i 4GB ram ale to trochę za słabo do foto tym bardziej, że nowych modelach iMac mini ram'y są wlutowane na stałe

  10. #10

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz żeby to był sprzęt wydajny, to w tej cenie nie patrz nawet na apple.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •