Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Konwersja wideo

  1. #1

    Domyślnie Konwersja wideo

    Mam 1,5 godzinne wideo nagrane kamerą Panasonic SD-900 w formacie MTS i rozdzielczości 1920x1080 i co najważniejsze zapisany w 50 klatkach na sekundę. Musze ten film scalić (ze względu na ograniczenia formatu plików FAT dzieli mi wideo na części po 4GB) i przerobić tak żeby nadawał się na Youtube w jakości 720p i 25 lub 30 klatkach na sekundę. Z materiałem nagranym w 25 klatkach na sekundę radził sobie dobrze program Any Video Converter tworząc dobrej jakości pliki i zmniejszając 4 krotonie wielkość oryginalnych plików. W wideo w 50 klatkach na sekundę ten program sobie nie radzi.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Pliki MTS obrabiam w Adobe Premiere Pro. Łyka je bez problemu. Sciągnij demo, ułóż na Timeline, nacisnij Ctrl+M i przy zmienie ostawien bedziesz widzial szacunkowo ile zajmie miejsca po kompresji.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Power Director to łyka.
    Tylko jest problem z jakością, ja to robię tak, że nagrywam na płytę DL ( nawet wirtualnie do pliku ) do 2 godzin nagrywa się bez zbędnej utraty jakości.
    Potem traktuję płytę programem DVD Shrink, w którym kompresja ustawiana jest płynnie i daje on lepsze efekty niż bezpośrednia konwersja w Power Director ( chyba że możesz nagrywać DL ).
    Power Director był w wersji gratisowej chyba na początku roku w Komputer Świat o ile pamiętam.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Format Factory - darmowa kobyla do wszystkiego
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  6. #6

    Domyślnie

    Już mam sposób na szykie łączenie plików mały program - MTSMerger

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •