Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie Rzepkowe inspiracje

    Zawsze mi się marzyło by wykonać kilka zdjęć właśnie w rzepaku. Do tej pory kończyło się na ganianiu sarenek i koziołków. Tym razem Anna .

    1

    2

    3

    4

    5
    Ostatnio edytowane przez timi ; 19-05-2015 o 08:31

  2. #2

    Domyślnie

    Rzapkowe inspiracje - niezła "rzapka"
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  3. #3
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    Rzapkowe inspiracje - niezła "rzapka"
    Pozdrawiam Mirek
    Dziękuje już poprawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    coś nie podoba mi sie bokeh z 200/2 akuratnie w rzepaku. Jakiś taki zupełnie zwyczajny i przez to w tle mamy dość jednorodne plamy żółci co średnio wygląda.

  5. #5

    Domyślnie

    Rzepkowe inspiracje ?
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  6. #6
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    coś nie podoba mi sie bokeh z 200/2 akuratnie w rzepaku. Jakiś taki zupełnie zwyczajny i przez to w tle mamy dość jednorodne plamy żółci co średnio wygląda.
    To nie jest 200/2

  7. #7

    Domyślnie

    Poziome kadry lepiej mi podchodzą...

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    To nie jest 200/2
    Hmm... a jekie szkiełko?
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Na 1 pani wyszła bardzo niekorzystnie... Długi nos, zmary - no baba jaga. Patrząc potem na nr 3 to jest różnica jakichś 15-20 lat na tej samej osobie.
    OM-D 10 Mk II

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie to na tych zdjęciach jest za dużo "grzybków w barszczu"... Wszystko jest piękne z osobna, a połączone mi nie leży. Koń piękny, wielki, dostojny, ubrany w bardzo efektywne ogłowie i siodło, modelka równie klimatycznie odziana i rzepak piękny w pełnej okazałości. Ale do rzepaku bardziej pasuje jeździec i koń stonowany - jednolite ogłowie, strój bez tych wszystkich naszywek i dodatków. To taki wiejski klimat według mnie powinno tworzyć.
    Natomiast pani i koń w zaprezentowanym tu odzieniu ładniej komponują się w lesie, na łące, gdzieś, gdzie jest klimat mroczny, stonowany.... Takie moje dywagacje, co do kompozycji i klimatu zdjęć.
    Tu najbardziej przypadła mi jedynka.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •