Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Odzyskiwanie danych z karty - moje boje (i brak efektow)

    Sytuacja wyglada nastepujaco: mialem na karcie (Sandisk Ultra II) ok 800mb fotek ktore przenosilem (move) na twardy - w tym momencie z jakiegos powodu powiesil a chwile pozniej zrestartowal sie komp - zdjec nie ma ani na dysku ani na karcie.
    Te na dysku zostaly czesciowo nadpisane podczas startu systemu i nie daja sie za bardzo uratowac, tak wiec zostalo mi ratowanie z karty, na czym spedzilem ostatnie 3 dni...

    po przeszperaniu forum znalazlem co trzeba jesli chodzi o soft:
    -Rescure Pro - ponoc swietny, ale wsiakla mi kopia ktora dostalem z karta i nie dane bylo mi sprawdzic
    -Image Rescue - platny
    -PhotoOne Recovery - platny
    -PC Inspector Smart Recovery - nie obsluguje nefow z d70 (przyznaje tego jeszcze nie sprawdzilem - nie wiem czy ma to wplyw)
    -PC INSPECTOR File Recovery - odzyskuje pliki w ok 2,5h, widac czesc miniatur, pliki otwieraja sie z bledem w viewraw, a photoshop twierdzi ze brakuje koncowek
    -File Scavenger - platny
    -GetDataBack for FAT - platny
    -Easy recovery - wlasnie sciagam do testow

    ---dodam ze odzysk przeprowadzam przez aparat - nie mam czytnika---

    Skonczyly mi sie pomysly co do softu - jakies sugestie?
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj
    wysłałam ci Digital Image Recowery na e-mail jeśli potrzebujesz rescue pro to też wyśle

  3. #3

    Domyślnie

    chcesz rescure pro ?
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #4

    Domyślnie

    ReskuePro wysłałam !
    Jak by nie pomogło to mam jeszcze Lexar Image Rescue 2.0
    PhotoOne Recovery v2
    File Scawanger v3.0.1
    gdzies jeszcze sa jakieś inne ale to jak wstane to poszukam

  5. #5

    Domyślnie

    Skonczyly mi sie pomysly co do softu - jakies sugestie?
    Właśnie przeprowadziłem test. Zrobiłem format karty w aparacie i... odzyskałem wszystkie fotki za pomocą programu GetDataBack.
    Masz go w skrzynce.
    Trochę cyfry, trochę analoga...

  6. #6

    Domyślnie

    Znalazłam jeszcze Paragon Rescue Kit v4.0 Professional ale o ile pamietam to jest do twardych dysków

    [ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez Tomek
    Skonczyly mi sie pomysly co do softu - jakies sugestie?
    Właśnie przeprowadziłem test. Zrobiłem format karty w aparacie i... odzyskałem wszystkie fotki za pomocą programu GetDataBack.
    Masz go w skrzynce.
    Witaj ja jestem zainteresowana dobrych programów nigdy za wiele możemy się wymienić ile warzy ten program ??

    [ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez Antonina
    Znalazłam jeszcze Paragon Rescue Kit v4.0 Professional ale o ile pamietam to jest do twardych dysków

    [ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez Tomek
    Skonczyly mi sie pomysly co do softu - jakies sugestie?
    Właśnie przeprowadziłem test. Zrobiłem format karty w aparacie i... odzyskałem wszystkie fotki za pomocą programu GetDataBack.
    Masz go w skrzynce.
    Witaj ja jestem zainteresowana dobrych programów nigdy za wiele możemy się wymienić ile warzy ten program ??
    Sorki za zamieszanie mam ten i program w wersji 2.3.1 tak wiec nie wysyłaj chyba że masz jakąś nowszą wersje co nie zmienia faktu że jak byś chciał któryś z mich to ci wyśle

  7. #7

    Domyślnie

    c2h5oh słusznie na początku wątku zaznaczył, ktróre programy są płatne. Niektóre z nich mają wersję demonstracyjną z ograniczeniami. Chyba nie jest w porządku wobec polityki legalności jaka jest prowadzona na tym forum pisanie o wysyłaniu programów komercyjnych. Wczoraj wysłałem autorowi wątku program ZERO ASSUMPTION DIGITAL IMAGE RECOVERY - testowałem kiedyś kilka różnych i musze przyznac, że ten najlepiej poradził sobie z plikami skasowanymi. Dodam ze strony autora "Zero Assumption Digital Image Recovery is freeware with no functional limitations"
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irekka
    c2h5oh słusznie na początku wątku zaznaczył, ktróre programy są płatne. Niektóre z nich mają wersję demonstracyjną z ograniczeniami. Chyba nie jest w porządku wobec polityki legalności jaka jest prowadzona na tym forum pisanie o wysyłaniu programów komercyjnych. Wczoraj wysłałem autorowi wątku program ZERO ASSUMPTION DIGITAL IMAGE RECOVERY - testowałem kiedyś kilka różnych i musze przyznac, że ten najlepiej poradził sobie z plikami skasowanymi. Dodam ze strony autora "Zero Assumption Digital Image Recovery is freeware with no functional limitations"
    Właśnie przetestowałam ten program o którym piszesz i ze sformatowanej karty nie odzyskał ani jednego zdjęcia a w dodatku kartę 256MB skanował prawie godzinę wiec szkoda żeby c2h5oh tracił czas na cos co mu nie pomorze dodam że jego karta ma 1GB albo więcej

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawe - bo ja mam karte 2GB i odzyskał z niej wszystkie nefy. Napisałem również że odzyskiwałem pliki skasowane a nie kartę sformatowaną. c2h5oh nie formatował karty, tylko przesuwał pliki, a to róznica. Oczywoście cieszy mnie Twoja troska o czas innych forumowiczów, ale sprawdź może jeszce raz w odniesieniu do plików skasowanych.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irekka
    Ciekawe - bo ja mam karte 2GB i odzyskał z niej wszystkie nefy. Napisałem również że odzyskiwałem pliki skasowane a nie kartę sformatowaną. c2h5oh nie formatował karty, tylko przesuwał pliki, a to róznica. Oczywoście cieszy mnie Twoja troska o czas innych forumowiczów, ale sprawdź może jeszce raz w odniesieniu do plików skasowanych.
    Własnie robię test wszystkich programów jakie mam dla karty 256 SanDisc sformatowanej jak skoncze to napisze jakie efekty

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •