Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Aparat kompaktowy dla biegacza

    Witam serdecznie potrzebuje mały solidny aparacik. Będę zabierał go na wycieczki biegowe rowerowe wszędzie tam gdzie lustrzanka jest za duża. Swoją edukację kompaktową zakończyłem na PowerShot A95 Canona czy jak on tam sie zwie. Oczekuję szerokokątny obiektyw min 28 mm. Plik raw choć nie mam pojęcia czy coś takiego jest i oczywiście możliwość filmowania FHD. Z tego co przeglądam serwisy aukcyjne to wpadł mi w oko Coolpix A http://allegro.pl/aparat-cyfrowy-nik...130977728.html Nie mam parcia na nikona może być każdej innej firmy byle jakośc zdjęc była na najwyższym poziomie. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    RX100m2.

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Chyba jednak wybiorę nikona choćby dlatego że mam lampę do niego. Musze sie jeszcze rozejrzeć.

    Znalazłem jeszcze takie cuś Nikon Coolpix P330
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 08-04-2014 o 09:20 Powód: łączenie postów

  4. #4

    Domyślnie

    Ogólny problem z Coolpiksami jest taki, że są wyjątkowo wolne. Taki P330 umiera na kilka sekund, kiedy zapisuje RAW na karcie, po zrobieniu serii umiera na kilka sekund * liczba zdjęć w serii... Ten sam problem jest też np. z P7700 i P7800.

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ja potrzebuje tylko i wyłącznie robić zdjęcia gdzieś w lesie podczas biegania spacerowania aby nie taszczyć lustrzanki. Ale zależny mi na jakości obrazka z rozsądną ceną tak do 2 tys.

  6. #6

    Domyślnie

    no to shaoln dobrze mowi. nie chcesz taszczyc lustra na bieganie a lampe bedziesz?

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Różnie w życiu bywa czasami na wycieczkę zabieram lampę jak jest słoneczna pogoda. Zgoda aparat do biegania ale nie zaszkodzi zabrać na ognisko do parku ot taki aparacik do wszystkiego. No chyba że sony to wypas nad wypasy.

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    manfred nie rob wsi, jak chcesz biegac z lampa to kup se duzy format od razu. Albo bierzesz RX100m2 albo nie zawracaj gitary


  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Turlaj dropsa nie pasuje to się nie udzielaj.

  10. #10

    Domyślnie

    Fuji ma jakieś opcje z APS-C. Ja mam X-A1. Obrazek super Minut taki, że naleśnik drogi.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •