Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Wynajem piwnicy w kamienicy - koszty.

    Mam mały problem. Chce wynająć piwnicę w kamienicy ponieważ w swojej się nie mieszczę. Wspólnota mieszkaniowa dysponuje dwoma wolnymi, które są do użytku ogółu ale tak naprawde robią za śmietnik. Zarządca powiedział żebym wystosował pismo do wspólnoty o wynajem/ dzierżawę. I tutaj jest problem jaką stawkę zaproponować? Piwnica 6m2. Orientuje się może ktoś? A może ktoś też wynajmuje?

  2. #2

    Domyślnie

    A to nie proponuje się stawki takiej, żeby pasowała wynajmującemu?

    Gdyby był cennik to by Ci podali kwotę, napisz tyle ile chcesz dać, jak robią za śmietnik to może się zgodzą - podaj sumę roczną, żeby lepiej wyglądała ;]
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam dodatkowa piwnicę i płacę za nią tyle, co za własną.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja mam dodatkowa piwnicę i płacę za nią tyle, co za własną.
    hmm,... Czyli podzielić czynsz + f. remontowy przez ilość metrów jaką posiadam ( mieszkanie + moja piwnica) i wyjdzie mi cena za metr i taka zaproponować? To wychodzi 5,18zl /m2 * 6,84m2 = 35 zł

  5. #5

    Domyślnie

    Ja w ten sposób płacę. Nawet teraz lepiej, bo pospłacaliśmy wszystkie zadłużenia i znieśliśmy konieczność płacenia remontowego od piwnic.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. To w takim razie mam jeszcze jedno pytanie... Chciałem wymurować ścianke w piwnicy bo teraz jest z desek i moje pytanie z czego najlepiej zeby bylo solidnie i w miarę tanio?

  7. #7

    Domyślnie

    postaw na tym co jest kartonowo-gipsową?

    Najmniej miejsca zabiera a z 6m2 lepiej nie obcinać po 10cm z każdej strony, chyba że to ma być przeciwwłamaniowa...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #8

    Domyślnie

    Ścianka ktora jest teraz ma ze 30 lat.. deski są spruchniałe przez dziury przesypuje się od sąsiada węgiel... Chce coś wymurować zeby było bezpieczniej ( będę tam trzymał rowery) i żeby się nie przedostawał pył z węgla.

  9. #9

    Domyślnie

    jak wymurujesz, to i drzwi antywłamaniowe co najmniej będziesz musiał zamontować.
    Weź pod uwagę, że w piwnicy zwykle złodziej ma kupę czasu i wolną rękę, może majstrować godzinami przy Twoich drzwiach/zawiasach/ścianach.

    Płyta OSB i grube kątowniki
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #10

    Domyślnie

    No właśnie drzwi... Szukam jakichś i nie mogę znaleźć. Wszystkie drzwi techniczne wygladaja jakos licho a jak już są antywłamaniowe to wygladają jak normalne wejściowe do domu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •