Close

Strona 11 z 59 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 586
  1. #101

    Domyślnie

    Ja od 2 lat używam d3s, kilkakrotnie miałem też możliwość pracy d4 i nic mnie nie przekonało do zmiany. Ba, teraz też jakoś tak jestem obojętny Chyba po prostu wystarcza mi D3S w całej rozciągłości.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 28-02-2014 o 21:15

  2. #102

    Domyślnie

    Ale wyobraźcie sobie kogoś, kto przesiada się nagle - nawet nie z analoga - ale np. z d200 na takiego d4s, wtedy może mu się coś faktyczne urwać
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #103
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Z D200/D300 jak sie skacze to nawet D3s robi urywajace wrazenie

    Poczekajmy jeszcze chwile na wiecej obrazkow. Wiadomo bylo, ze to nie bedzie skok jak D1-> D3s, tylko skok jak D3->D3s (ktory byl wystarczajaco dobry, przynajmniej pod wzgledem obrazka). Jak ktos chce to oczywiscie moze czekac na D8xs albo po prostu kupic tak zachwalanego tutaj 1Dx'a...

  4. #104

    Domyślnie

    Niekoniecznie rozczarowywał, jest lepszym aparatem pod każdym (?) względem ale ta różnica jest na tyle minimalna że dla wielu nie opłacało się wydawać ponad 20tys na nowe body gdy mieli D3s w ręku. Dlatego moim zdaniem powstał właśnie ulepszony D4s. Chciałem użyć określenia "poprawiony" ale w tym wypadku to nie właściwa forma, dla mnie tam nie było co poprawiać, mogli tylko "ulepszyć". Jak "nową" matrycę.


  5. #105
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Tak, w 10ciu nosza jak maja 40/2.8 zapiete

    Bylem dzisiaj w Nikonie ale niestety dziad caly czas za szyba, pewnie w nastepny weekend bedzie juz na wolnosci. Trzeba bedzie przepstrykac.


  6. #106

    Domyślnie

    https://www.dropbox.com/s/qg91dq9pvmoy7v3/102NCD4S.rar

    może komuś się przyda ja tych plików nie mogę otworzyć. Może ktoś będzie tak miły i przekonwertuje je do jpg i udostępni żebym mógł je obejrzeć
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 02-03-2014 o 12:24 Powód: łączenie postów

  7. #107
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    A skad je masz? Sam zrobiles? Czy to jakas zbiorka z neta?

  8. #108

    Domyślnie

    sam wczoraj na targah w Birmingham UK

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marciolo Zobacz posta
    https://www.dropbox.com/s/qg91dq9pvmoy7v3/102NCD4S.rar

    może komuś się przyda ja tych plików nie mogę otworzyć. Może ktoś będzie tak miły i przekonwertuje je do jpg i udostępni żebym mógł je obejrzeć
    Jak masz PS CS6 to tu masz aktualizację i otworzysz rawy z D4s
    http://labs.adobe.com/technologies/cameraraw8-4/

  10. #110

    Domyślnie

    zajefajnie się pracuje z tymi RAWami. nie tylko Cienie ale i światła są jak z gumy. Tonalność pięknie się utrzymuje nawet przy forsownym wołaniu iso6400 czy 12800.
    Jestem w szoku, że z iso6400 można z zachowaniem naprawdę wysokich jakości zrobić wyciągnąć cienie i przygasić światła jak w pełnym HDR !
    ISO3200 ma chyba większy potencjał niż iso200 z d700.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 11 z 59 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •