Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    1

    Domyślnie Nikon Coolpix P520 Proszę o pomoc.

    Witam...Jestem tu nowy,więc jeśli mój post zawarłem w nie odpowiednim dziale,z góry przepraszam.

    Prosił bym o pomoc,dotyczącą aparatu Nikon Coolpix P520.

    Mam zamiar zakupić aparat wyżej wymieniony,wcześniej używałem innych aparatów do fotografii amatorskiej.

    Takich,jak canon,czy samsung i tu pytanie,czy w/w aparat Nikon Coolpix P520 posiada manualne ustawienia jak;

    PRZYSŁONĘ I SZYBKOŚĆ MIGAWKI???Mianowicie chodzi o to czy na podglądzie wyświetlacza aparatu,można wprowadzać w/w ustawienia przed wykonaniem zdjęcia?

    Czy ustawienia te trzeba ustawiać za każdym razem osobno w menu aparatu by wykonać zdjęcie?

    Interesuje mnie aparat właśnie z taką możliwością ustawień na podglądzie.

    Prosił bym też o opinie na temat aparatu,z góry bardzo dziękuje.

  2. #2

    Domyślnie

    W każdym modelu serii P masz pełną kontrolę na przysłoną i czasem (nie szybkością!) migawki. Ustawiasz to odpowiednimi pokręłami
    Osobiście nie jestem zwolennikiem aparatów zuperzoom, sądzę, że lepszym zakupem jest Coolpix P330/340 lub P7700/7800

    Poza tym: w internecie jest zilion stron podających specyfikację każdego aparatu, jaki sobie wyśnisz - nie chciało Ci się poszukać?
    Nikoniarz-majsterkowicz

  3. #3

    Domyślnie

    pewnie kolega w specyfikacji szukał "szybkosc migawki" nie znalazl i dlatego zalozyl ten temat
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  4. #4

    Domyślnie

    Popatrz - napisał jeden post. Zalogował się na forum, by zapytać o to, co w googlach można wyszukać w 10 sekund. Upośledzenie.....
    Nikoniarz-majsterkowicz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    Popatrz - napisał jeden post. Zalogował się na forum, by zapytać o to, co w googlach można wyszukać w 10 sekund. Upośledzenie.....
    A ty co tym postem pomogłeś ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •