Close

Strona 134 z 217 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 331 do 1 340 z 2164
  1. #1331

    Domyślnie

    Pisałeś o formatowaniu z nadpisaniem to masz. 4GB na plik, bo to limit rozmiaru dla FAT 32. Pytanie tylko dlaczego pliki nie zostały wykasowane po procedurze...
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  2. #1332

    Domyślnie

    I dlaczego procedura trwała jakieś 2 godziny i wydoiła całkowicie baterię?

  3. #1333

    Domyślnie

    Opisane przez Ciebie objawy wskazują, że aparat był zalany


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #1334

    Domyślnie

    A to liski chytruski...

  5. #1335

    Domyślnie

    Franek, ja teraz też bym się szarpnął na używaną leice, może na początek z zeissem lub voitkiem, ale się wycofałem.
    Również ze względu na serwis w razie ewentualnych problemów.
    Życzę Ci, żeby kasę oddali bez gadania.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #1336

    Domyślnie

    Temat zalatwiony, aparat wymieniony na inna, m9-p. Porownanie obu aparatow wykazalo, ze z ta ktora mialem zdecydowanie cos bylo nie tak. Byla znacznie wolniejsza, dlugo migala, dlugo wyostrzala obraz, cudowala ze wskazaniem baterii. Ta nowa natomiast dziala jak powinna, czyli Fuji jednak innym razem.

    Oddam jednak sprawiedliwosc, ze temat zalatwiony bez gadania i problemow, sprawnie i profesjonalnie. Moglem odzyskac kase, co jednak mnie nie urzadzalo, bo zostawilem poprzedni aparat w rozliczeniu i musialbym sie bujac ze sprzedaza, a moglem wziac ta druga, ktora dziala jak powinna. Niemniej jest to jakas przestroga na przyszlosc, jakby ktos sie chcial uczyc na moich bledach.
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 24-10-2016 o 14:38

  7. #1337

    Domyślnie

    No to fajnie, ale trochę żeś się denerwował? Przyznaj się
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #1338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Temat zalatwiony, aparat wymieniony na inna, m9-p. Porownanie obu aparatow wykazalo, ze z ta ktora mialem zdecydowanie cos bylo nie tak. Byla znacznie wolniejsza, dlugo migala, dlugo wyostrzala obraz, cudowala ze wskazaniem baterii. Ta nowa natomiast dziala jak powinna, czyli Fuji jednak innym razem.

    Oddam jednak sprawiedliwosc, ze temat zalatwiony bez gadania i problemow, sprawnie i profesjonalnie. Moglem odzyskac kase, co jednak mnie nie urzadzalo, bo zostawilem poprzedni aparat w rozliczeniu i musialbym sie bujac ze sprzedaza, a moglem wziac ta druga, ktora dziala jak powinna. Niemniej jest to jakas przestroga na przyszlosc, jakby ktos sie chcial uczyc na moich bledach.
    Ciekaw jestem, czy ten aparat znów pojawi się na allegro jako cacuszko z niewielkim przebiegiem...
    N -> L -> S

  9. #1339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    No to fajnie, ale trochę żeś się denerwował? Przyznaj się
    Rozmawialem ze sprzedawca w sobote, zapowiedzialem zeby sie liczyl z ew. zwrotem. Nie wykrecal sie, wiec bylem dobrej mysli. Ale plan B oczywiscie byl.

    A aparat ma niewielki przebieg, tylko ma defekt. Na rynek - zgodnie z zapowiedzia sprzedajacego - nie trafi przed dokladna weryfikacja rzeczywistego stanu technicznego.

  10. #1340

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    A aparat ma niewielki przebieg, tylko ma defekt. Na rynek - zgodnie z zapowiedzia sprzedajacego - nie trafi przed dokladna weryfikacja rzeczywistego stanu technicznego.
    Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby wysłał do Solms aparat do ekspertyzy i naprawy...
    Wciśnie następnemu miłośnikowi Leiki i będzię rżnął głupa. Strata czasu na tych oszustów.
    Podpytałmem w serwisie i moje wcześniejsze przypuszczenie o zalaniu aparatu się wstępnie potwierdziło.
    Objawy jakie podałeś są podobno dość charakterystyczne dla tego typu uszkodzeń.
    BARDZO się ciesze że udało Ci się pozytywnie załatwić sprawę.
    Przestroga dla wszystkich żeby nie kupować u cwaniaczków handlarzy.
    Myślę że dobrze byloby gdybyś podał numer seryjny aparatu - dzięki temu kolejny fan Leiki nie znajdzie się w takiej sytuacj ijak Ty.
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 134 z 217 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144184 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •