Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Rolka o zachodzie

    zachodzik z dnia wczorajszego, na chwilkę, dosłownie kilka minut ładnie zaświeciło i na szybko szukałem czegoś na pierwszy plan, ... znalazłem taką rolkę, może mało urodziwa, ale większego wyboru nie było a czas gonił.




    Pozdrawiam i zapraszam do komentowania

  2. #2

    Domyślnie

    Najkrócej rzecz ujmując uciąłbym nad rolką.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez telly Zobacz posta
    Najkrócej rzecz ujmując uciąłbym nad rolką.
    Jak to nad rolką? Przecież o niebo tu chodzi, ładne i nastrojowe. Na podłodze nie ma może tego światełka, ale biorąc pod uwagę ograniczenia o których pisał Grzegorz, jest ona więcej niż akceptowalna. Ogólnie przyjemny obrazek - bez szału ale poprawnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Jak to nad rolką? Przecież o niebo tu chodzi, ładne i nastrojowe. Na podłodze nie ma może tego światełka, ale biorąc pod uwagę ograniczenia o których pisał Grzegorz, jest ona więcej niż akceptowalna. Ogólnie przyjemny obrazek - bez szału ale poprawnie.

    Kiedy słońce przebijało się miedzy jedną a drugą chmurą, światełko na podłodze było, i to jakie !,
    widziałem to parkując samochód, niestety mimo pośpiechu z mojej strony nie zdążyłem tego uchwycić na fotografii ...a wystarczyło wyjechać z domu parę minut wcześniej

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Jak to nad rolką? Przecież o niebo tu chodzi, ładne i nastrojowe.
    No właśnie Niebo zostaje. To nie żart. Co w tej rolce jest takiego, że stała się tematem pierwszoplanowym?
    Ostatnio edytowane przez black70 ; 24-09-2013 o 20:31
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #6

    Domyślnie

    warunki jakie miałeś każdy widzi, ogarnąłeś przyjemnie i mimo wszystko pokazałeś fajne światło

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    No właśnie Niebo zostaje. To nie żart. Co w tej rolce jest takiego, że stała się tematem pierwszoplanowym?
    Faktycznie, nie pomyślałem o tym że o to mogło chodzić - chwilowa pomroczność Rozumiem chęć autora do ustawienia czegoś na pierwszym planie, zrobiłbym podobnie. Takie odcięcie zostawia tylko niebo, a to trochę za mało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •