Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie 3 zdjęcia, mniejsze zło.

    Cześć

    Z tych 3 zdjęć muszę wybrać jedno... Nie chodzi mi tutaj o krytykę tych zdjęć, jeśli nie podoba wam się żadne to po prostu wybierzcie mniejsze zło. Sam mam dylemat i nie wiem, które wybrać. A muszę wiedzieć max za 1h... ehh.


    1.

    2.

    3.
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli można spytać...do czego ma być to zdjęcie?
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Ymanuel
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    98

    Domyślnie

    trójeczka za mimo wszystko najbardziej wg mnie zamkniętą kompozycję kadru.

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie się dowiedziałem, że jest konkursik ( u mnie w mieście ) oddanie prac do dzisiaj do 15 a jeszcze muszę wywołać.

    Tematyka wakacyjna.

    Czekam na inne głosy w sprawie zdjęć.

    PS: Muszę wiedzieć za max 1h bo jeszcze muszę jechać wywołać te zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez CODER_BEST ; 21-09-2013 o 11:58
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  5. #5

    Domyślnie

    Skoro tematyka wakacyjna, to dwójka
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #6

    Domyślnie

    W takim wypadku to ja 1. doradzam
    Ludziom wakacje bardziej się kojarzą z morzem, z leniuchowaniem na plaży. Góry to temat bardziej dla wypoczynku i zdrowia fizycznego w jednym. Dwójka wg mnie obrazuje bardziej temat relacji człowiek-zwierzę (jego pupil).
    Warto też pomyśleć co by się podobało jury (może wiesz gdzie byli na wakacjach i czy im się podobało )
    Celuj tak aby to doprowadziło do wygranej :P
    Powodzenia. W przypadku jakiegoś zaszczytnego miejsca to się pochwal w tym wątku
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  7. #7

    Domyślnie

    Konkurs między szkolny (liceum/technikum) ... W poprzednim roku były dwa konkursy w jednym miałem 1 miejsce w kolejnym 2 miejsce, więc może i teraz uda się coś ugrać ;D

    Jury znam.... hhmm ciężki wybór. Wywołam chyba wszystkie 3 i może uda się oddać 2 chociaż bo w regulaminie konkursu jest on w sumie na 3 zdania nie pisze że max 1 zdjęcie.... hhmmm

    Dobra dzięki za pomoc ale czekam jeszcze na jakieś propozycje
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  8. #8

    Domyślnie

    dla mnie jedyneczka za klimat

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    W takim wypadku to ja 1. doradzam
    Ludziom wakacje bardziej się kojarzą z morzem, z leniuchowaniem na plaży. Góry to temat bardziej dla wypoczynku i zdrowia fizycznego w jednym. Dwójka wg mnie obrazuje bardziej temat relacji człowiek-zwierzę (jego pupil).
    Pies też może mieć wakacje Do tego tylko na zdjęciu z psem się coś dzieje. Reszta to oklepane tematy (same widoki), których wszędzie jest pełno.
    Inni będą mieć wspomniane widoczki czy biegające dzieci, a Ty masz szczęśliwego psa, który jest na wakacjach nad morzem ze swoją rodziną, która rzuca mu patyczki Zawsze to coś innego.

    PS Nie oceniam kwestii technicznej zdjęć, bo przeglądam je na telefonie.
    Kobieta z Sonnarem też może

  10. #10

    Domyślnie

    1 jest cudne.
    Ale teraz doczytałem, że to temat wakacje==> no to 2 !!!!

    Jest na zdjęciu i KLIMAT i RADOŚĆ => pies + kij => wolny czas. Poza tym, szczęśliwe zwierze na zdjęciu to szczęśliwa rodzina, dobra atmosfera i miłość do zwierzęcia (czyli jesteś człowiekiem z sercem ) . Widać, że poświęcasz czas swoim przyjaciołom, co da Ci przewagę

    Piękny pies, fale, morze, cudny zachód i pewno sielanka + cudowna atmosfera.

    Technicznie:
    Zdjęcie jest bardzo dobre. Pies w mocnym punkcie... biegnie do kolejnego mocnego punktu słońca, do którego prowadzi kij => IDEALNIE. Mało tego, wzrok zawsze prowadzony jest z ciemnego do jasnego punktu => Kolejna zaleta, z ciemniejszego obszaru (psa), przez coraz bardziej jasny (kij) do najbardziej jasnego (słońce). Jeszcze bym dodał, owczarek ma kolory wpasowujące się w klimat pomarańczowo czarno żółte.... CAŁOŚĆ JEST IDEALNA => BRAWO

    BIERZ 2 na konkurs i potem powiedz jak Ci poszło. Tylko wydrukuj na SUPER POŁYSK, nie na MAT, bo nie będzie klimatu tego pięknego słońca, muszą być te odblaski od wody widoczne.
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 21-09-2013 o 12:45
    "Nikon"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •