Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Beinn Eigh

  1. #1

    Domyślnie Beinn Eigh

    Powstałe w wyniku nudzenia się przed komputerem. Złożone z 3 naświetleń.


    Pozdrawiam
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Po tych liściach na drzewach widać że suwaczkiem to chyba do końca się pojechało

    Ale ogólnie kompozycja fajna, podoba mi się
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  4. #4

    Domyślnie

    Typowo Twoje. Chcesz zrobić coś doskonale i ... podejrzewam że lekkie od szumienie dałoby poprawę. Ale kadr, kolory, kompozycja i sam przekaz zdjęcia jest bezbłędne, mistrzowskie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Typowo Twoje. Chcesz zrobić coś doskonale i ... podejrzewam że lekkie od szumienie dałoby poprawę. Ale kadr, kolory, kompozycja i sam przekaz zdjęcia jest bezbłędne, mistrzowskie
    Ja szanownym przedmówcą!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #6

    Domyślnie

    Trza przyznać Jarosławowi rację, chodzi o kolegę JaroPienza, żeby nie było niedomówień.
    Ładne robisz te obrazki Sebastianie, masz swój styl i to jest ważne.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    A ja jestem częstym gościem wątków autora. Nie wypowiedziałem się do tej pory pod żadną pracą. A zatem... Zdjęcie mi się podoba(podobnie jak inne Pana zdjęcia), ale myślę, że obróbka trochę je "rozwaliła" Jest przedobrzone przez co stało się mało autentyczne.
    Fuji

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem jak to napisać... Zgodzę się z Tobą, że zdjęcie jest mało realistyczne, ale taki był mój zamiar. W każde zdjęcie staram się wcisnąć coś od siebie, tak jak malarz malujący obraz... wizja należy do niego. Tak samo jest w przypadku zdjęcia. Ja miałem taka wizję a nie inna. Nie twierdze tutaj, ani nie będę szedł w zaparte, że moje jest piękne a innych nie. Każda fotografia ma w sobie coś i jest odbierana na swój specyficzny sposób. Ciesze się natomiast z faktu, że mam "podglądacza" który zagląda do moich wątków.

    Pozdrawiam.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  9. #9

    Domyślnie

    I ja za Jarkiem się podpiszę
    Ogólnie trafia do mnie to zdjęcie

  10. #10

    Domyślnie

    Mi tam się podoba ten Twój styl, tak trzymaj dalej
    A zdjęcie hmmm... również do mnie trafia
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •