Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie [D5100] Live view na TV

    Witam.
    Próbowałem podłączyć po HDMI aparat do TV w taki sposób aby na ekranie TV był obraz z aparatu, jednak za każdym razem aparat przestawia się w tryb wyświetlania zdjęć... do wyboru pokaz slideów lub przeglądanie... widziałem filmiki na YouTube, gdzie tak robili... a u mnie nie działa... jakieś sugestie, pomysły???

    Pozdrawiam,
    C.

  2. #2

    Domyślnie

    przestaw na 24 klatki 1920x1080 albo zmniejsz rozdziałke tyle znalazłem, reszta pisze że nie działa... ale filmik na YT rzeczywiście jest

  3. #3

    Domyślnie

    Wygląda na to że w D5100 pozostawili tylko funkcję odtwarzania po kablu HDMI, w D5000 po kablu są dostępne wszystkie funkcje, LV, menu, ekran informacyjny.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  4. #4

    Domyślnie

    Wyłącz "sterowanie urządzeniem" dla HDMI i sprawdź jeszcze raz czy można wyświetlić LV na telewizorze.
    przy włączonym sterowaniu żaden nikon nie wyświetla LV po HDMI, a tylko zdjęcia

    (bodajże menu->ustawienia aparatu-> tryb wideo)
    Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 19-06-2013 o 13:35
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2012
    Miasto
    Horní Slezsko
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Wygląda na to że w D5100 pozostawili tylko funkcję odtwarzania po kablu HDMI, w D5000 po kablu są dostępne wszystkie funkcje, LV, menu, ekran informacyjny.
    W D5100 też.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Wyłącz "sterowanie urządzeniem" dla HDMI i sprawdź jeszcze raz czy można wyświetlić LV na telewizorze.
    przy włączonym sterowaniu żaden nikon nie wyświetla LV po HDMI, a tylko zdjęcia

    (bodajże menu->ustawienia aparatu-> tryb wideo)
    Pomogło, dziękuję

    C.

  7. #7

    Domyślnie

    ja sie podlacze, chcialem nagrywac filmik i miec wlaczany podglad na tv w trakcie nagrywania, ale jak tylko wcisne REC to obraz wskakuje na wyswietlacz aparatu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •