Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Ida i Marcin - ślubne (spod choinki ;))

    Hej, rzadko publikuję u Was swoje zdjęcia (ostatnio to były zdjęcia ciążowe, może ktoś pamięta? tu są ). Ślubnych jeszcze nigdy, więc jestem otwarta na komentarze i rady

    Jeśli chodzi o tytuł tematu: kościół w grudniowym stylu – z choinkami po bokach krzeseł Pary Młodej, w dość wąskiej części tuż przed prezbiterium ;] Na szczęście ksiądz był bardzo wyrozumiały I tak przyszło mi fotografować ślub niemal spod tych choinek, będąc żywą częścią szopki bożonarodzeniowej, która stała na ołtarzu
    Wesele z kolei zaskakujące, jak prezenty spod choinki, bo w nieczęsto spotykanym typie sali z przeszklonym dachem

    Na blogu dużo więcej zdjęć. Bardzo ciężko wybrać 15 ujęć, uf. (ps. wybaczcie ramki i logo, zdjęcia z bloga).

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uszczelka Zobacz posta
    Hej, rzadko publikuję u Was swoje zdjęcia
    Czemu u was, a nie u nas ?
    Rzeczywiście trudny wybór 15 zdjęć. Wybrane dobrze, ale można było lepiej , bo na blogu roi się od świetnych kadrów.
    Generalnie jako całość ogląda się bdb. Jest wszystko co być powinno, moc, kolor. Jest ekspresja, jest " się dzieje" i jest też trochę tego co szkodzi estetyce. Czyli szeroki kąt użyty w kilku kadrach jakby bez kontroli. Szło by te ujęcia zrobić z palcem w uchu z 35mm i było by łokej, poza tym mnie osobiście razi zaniedbanie pionu i poziomu. To nic, że to repo, ale warto o to dbać. Poprawia to odbiór. No i zazdraszczam takich fajnych zdjęć i gratuluje.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcia bardzo mi się podobają. I te tu i te na blogu, bardzo dobry, równy reportaż, ładna obróbka, przyjemne kadry.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uszczelka Zobacz posta
    (zdjęcia z bloga)
    A kogo to obchodzi? Następnym razem przygotuj zdjęcia albo daj sobie spokój z pokazywaniem tutaj.
    red light, dark room...

  5. #5

    Domyślnie

    Robin - dzięki za wnikliwy komentarz, pracuję ciągle nad tymi poziomami i pionami, ale mam chyba ciągle za słabe mięśnie ciekawi mnie, o których zdjęciach mówisz w związku z szerokim kątem?

    Coof - dzięki

    Amadeusz - oki doki, po co ta agresja? widziałam, że to popularna praktyka, tyle. już nie będę, nie bij ;]
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Ramki stanowczo na nie...

  7. #7

    Domyślnie

    czym na sali doświetlane?
    Człowiek całe życie się uczy...

  8. #8
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    A kogo to obchodzi? Następnym razem przygotuj zdjęcia albo daj sobie spokój z pokazywaniem tutaj.
    Gbur trochę kultury nie zaszkodzi. A zdjęcia bardzo przyjemne w odbiorze.

  9. #9

    Domyślnie

    piękne zdjęcia, dla mnie bardzo intymne
    SPAM - podpis niezgodny z regulaminem forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Obejrzalam z przyjmnoscia, i tu, i na blogu. Swietne zdjecia!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •