Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Dobór obiektywu do body

    Cześć Jestem tu nowa,więc nie wiem czy w dobrej zakładce dodaje ten temat czy nie ale proszę o pomoc mam obiektyw ze starego aparatu (konica minolta) - Obiektyw Tamron 18-200 mm. do jakiego body Nikona pasowałby? Mam nikona D5100 ale jest za duży do tego body.. Proszę o pomoc
    "Zdobyć świata szczyt, albo przeżyć jeden dzień..."

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś5100 Zobacz posta
    Cześć Jestem tu nowa,więc nie wiem czy w dobrej zakładce dodaje ten temat czy nie ale proszę o pomoc mam obiektyw ze starego aparatu (konica minolta) - Obiektyw Tamron 18-200 mm. do jakiego body Nikona pasowałby? Mam nikona D5100 ale jest za duży do tego body.. Proszę o pomoc
    Witamy na forum.
    Oczywiście temat w złym dziale - poproś moda o przeniesienie (kliknij taki znak z wykrzyknikiem pod awatarem i napisz o co chodzi).

    Obiektyw ze starego aparatu (konica minolta) - Tamron 18-200 mm nie będzie pasował do D5100. Nie będzie pasował do żadnego Nikona.

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli do żadnego body Nikona ten obiektyw nie pasuje? a do jakiego body? bo oddaje go mojemu wujkowi on chce kupić body pod ten obiektyw i nie wie jakie dobrać
    "Zdobyć świata szczyt, albo przeżyć jeden dzień..."

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    aha dzięki bardzo czyli obojętnie który np Sony Alfa? czy jakiś konkretny model?
    "Zdobyć świata szczyt, albo przeżyć jeden dzień..."

  6. #6

    Domyślnie

    Nie powiem Ci który model, bo nie wiem jak jest rozwiązany teraz napęd AF. Podpiąć podepniesz. Czy będzie działał AF? Nie wiem. Najlepiej wziąć w kieszeń i przejść się do sklepu.
    Sony przejęło minoltę i wraz z tym mocowanie bagnetu.

  7. #7

    Domyślnie

    dobrze dziękuję za odpowiedź. Przeglądając forum (ale już nie pamiętam w którym wątku znalazłam to) , że obiektyw Tamrona pasuje do nikona D300?
    "Zdobyć świata szczyt, albo przeżyć jeden dzień..."

  8. #8

    Domyślnie

    wydzieliłem nowy wątek
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś5100 Zobacz posta
    dobrze dziękuję za odpowiedź. Przeglądając forum (ale już nie pamiętam w którym wątku znalazłam to) , że obiektyw Tamrona pasuje do nikona D300?
    Bo może temat dotyczył Tamrona z mocowaniem nikonowskim....
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #10

    Domyślnie

    Czytaj proszę ze zrozumieniem:
    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    ...Obiektyw ze starego aparatu (konica minolta) - Tamron 18-200 mm nie będzie pasował do D5100. Nie będzie pasował do żadnego Nikona.
    Poczytaj proszę, choćby tutaj, na temat mocowania obiektywów. Znalezione w kilka sekund.

    Robert (witaj przyjacielu), nie: może. Na pewno.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 27-02-2013 o 16:47

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •