Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: D90 f error

  1. #1

    Domyślnie D90 f error

    witam mam problem z aparatem polegający na tym że nie czyta on czasem info o przesłonie .af pomiar jest ok.poruszanie obiektywem czasem daje efekt czasem nie .kiedyś tak było jak było zimno teraz ciągle .Różne szkła.

  2. #2

    Domyślnie

    Przeczyść styki w puszce, najlepiej kontaktem lub izopropanolem. Też tak miałem i pomogło.
    Nikon D90; Nikkor 18-200 VR II; Helios 44M-4

  3. #3

    Domyślnie

    Szkła AF czy AF-S ?
    Czarny pasek na żółto haftowany

  4. #4

    Domyślnie

    obojętnie i takie i takie mają to samo.Styki przeczyszczone dalej to samo.Najgorsze jest to że body jest po gwarancji .Tak oddałbym i po krzyku.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak na różnych obiektywach to może być tylko bagnet wyrąbany.

    Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  6. #6

    Domyślnie

    Jak to wyrąbany przebieg 8000 około.Ciasno się zapina wszystko.Chyba że chodzi o popychacz przesłony ale on jest nietknięty

  7. #7

    Domyślnie

    Migawka, a bagnet to chyba dwie różne "rzeczy", nie? Podepnij porządne tele, nie zmieniaj paska, powieś aparat na szyi i idź w teren to zobaczysz o co mi biega. Ot, taki przykładzik.
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  8. #8

    Domyślnie

    migawka????? kiedy ja o migawce wspomniałem.Z nią jest ok .

  9. #9

    Domyślnie

    Może w momencie pisania o przebiegu? Chyba, że rozmawiamy o Twoim samochodzie.
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  10. #10

    Domyślnie

    podając przebieg chciałem zaznaczyć że body jest jak nowe.8k to parę wypadów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •