Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Proszę o pomoc w obróbce

    Witam,

    proszę o pomoc w obróbce zdjęcia:


    chciałabym, aby gdyby zdjęcie było w klimacie reklamy. Nie mam pomysłu, jak je podkręcić.
    Nikon d200 + Nikkor 50 f/1.4g + Tokina 12-24 f/4 + Sigma 30 f/1.4 EX DC HSM + Nikkor 50 f/1,8 Lens series E + Helios 44m3 + Nikon SB-600
    www.porzeczkowa.blogspot.com

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy o to Ci dokładnie chodziło - reklama jak ta lala


    Pozdrawiam
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  3. #3

    Domyślnie

    Chodziło mi o poprawienie w jakiś sposób kolorów, stosowałam różne akcje, filtry, nie potrafię odnieść się do tego zdjęcia...
    Nikon d200 + Nikkor 50 f/1.4g + Tokina 12-24 f/4 + Sigma 30 f/1.4 EX DC HSM + Nikkor 50 f/1,8 Lens series E + Helios 44m3 + Nikon SB-600
    www.porzeczkowa.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    Bez akcji i filtrów, ale kolorowo...












    Pozdrawiam.
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rarissimo Zobacz posta

    chciałabym, aby gdyby zdjęcie było w klimacie reklamy. Nie mam pomysłu, jak je podkręcić.
    Zrób je jeszcze raz ale tym razem dobrze
    Sorry, że tak bezpośrednio ale inaczej tego nie widzę.
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  6. #6

    Domyślnie

    te zdjęcie nie ma nic w sobie, aby się wstrzymać z naciśnięciem del na klawiaturze.
    Prawa, ręka wyszła niekorzystnie i tutaj mało da się z tym zrobić, woda.... powiedzmy że wyszła również mało korzystnie , mokro włosy dobrze wyglądają z pianą szczególnie w reklamie, jeżeli mają być bez to dobrze jest zwilżyć rozczesać i dopiero później wprowadzić nieład (teraz bardziej wyglądają na tłuste niż na mokre)
    Jeżeli fota ma być reklamowa to jeszcze raz do poprawy.
    (winietka, B&W, podciągniecie krzywych niestety również nie pomaga - sprawdzone )
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  7. #7

    Domyślnie

    Poszłam do szkoły filmowej i zdecydowanie w tym się lepiej czuję, fotografia była tylko wymogiem, na który mam ćwiczenia. Dzięki, zrobię jeszcze jedno podejście.
    Nikon d200 + Nikkor 50 f/1.4g + Tokina 12-24 f/4 + Sigma 30 f/1.4 EX DC HSM + Nikkor 50 f/1,8 Lens series E + Helios 44m3 + Nikon SB-600
    www.porzeczkowa.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie

    Najlepiej złożyć tę fotę.
    Najpierw foto modeliny (jeżeli chcesz włosy z pianą to pianę nakłada się osobno ) samo ujęcie postaci, sb600 ściągnąłbym z sanek i dodałbym więcej światła (na razie widać że to fota z łazienki ). Później ujęcie samej wody, aby dobrze wyglądała i na koniec modelina plus woda aby mieć dobre ujęcie rozprysków.
    Na koniec połączysz wszystkie trzy w jedno i powinno być git
    Ostatnio edytowane przez hostman22 ; 24-01-2013 o 21:29
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rarissimo Zobacz posta
    Poszłam do szkoły filmowej i zdecydowanie w tym się lepiej czuję, fotografia była tylko wymogiem, na który mam ćwiczenia.
    To Cię nie uspokoję raczej, ale kadr, światło i kolor w filmie mają wcale nie mniejsze znaczenie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •