Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Syn swojego ojca - pokolenia

    Witam, z jednego ze zjazdów rodzinnych wyłowiłem i spróbowałem odratować to zdjęcie. Piszę, to bo nie wypada po prostu wrzucić zdjęcia bez słowa

    Będę wdzięczny za wszelką krytykę

    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  2. #2
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo podoba mi się to zdjęcie. Tak właściwie to zdjęcie mnie bardzo wzrusza. Rozumiem z tytułu że jest to Twój ojciec. Zazdroszczę Ci takiego dobrego zdjęcia ojca. Zainspirowany tym zdjęciem sam się postaram zrobić takie samo zdjęcie mojemu ojcu jak tylko będę mógł.
    Bardzo interesująca i głeboka refleksja. Właściwie to zdjęcie pokazuje cały charakter osoby. To nie jest tylko zdjęcie twarzy, to zdjęcie całej duszy i pamięci o danej osobie.
    Bardzo też podoba mi się technika tego zdjęcia - to stopniowe wyciemnienie w prawej strony.

  3. #3

    Domyślnie

    myślę, że z kadrowaniem należałoby się przesunąć odrobinę w prawo, poza tym bardzo, ale to bardzo podoba mi się wykorzystanie światła... podziwiam i pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mojemu ojcu nie zdążyłem takiego zdjęcia zrobić, czego żałuję bardzo i zazdroszczę Ci trochę, że Tobie się udało. Jest to bowiem wspaniała pamiątka.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #5

    Domyślnie

    fantastyczne, emocje, kolory, chwila, świetne. kadruj w kwadrat, czoło tnij centymetr ponad najgłębszą bruzdą. ta twarz jest zbyt mocna, żeby rozpraszać wrażenie szerokim kadrem

  6. #6

    Domyślnie

    cale zdjecie na duuuzy plus. gratuluje
    D7200

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Ja mojemu ojcu nie zdążyłem takiego zdjęcia zrobić, czego żałuję bardzo i zazdroszczę Ci trochę, że Tobie się udało. Jest to bowiem wspaniała pamiątka.
    Ja również. To zdjęcie powala prostotą i światłem. Gratulacje.

  8. #8

    Domyślnie

    Baardzo Wam dziękuję! Czytając też się trochę wzruszyłem - czasem człowiek nie docenia swoich rodziców, a akurat dziś mieliśmy małą różnicę zdań. Właśnie wymyśliłem, że dam to zdjęcie ojcu w prezencie bez okazji. Dzięki!

    Co do samego zdjęcia - właśnie właśnie.. ciąłem je też w kwadrat, ale jakimś impulsem zostawiłem takie. Ale na pewno kwadrat to dobry pomysł, dzięki za sugestię. Nawet nie spodziewałem się tylu dobrych słów pod adresem tej fotografii - ale się cieszę

    Pozdrawiam
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  9. #9

    Domyślnie

    Duży ładunek emocjonalny. Bardzo mi się zdjęcie podoba. Zmusza do refleksji oraz coś pokazuje. Grosik za myśli Twojego Ojca w chwili robienia zdjęcia ....
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo refleksyjne spojrzenie. Miękkie boczne światło, ciapła kolorystyka i ciemna tonacja współgrają z nim idealnie. Zgadzam się z przedmówcami, że po obcięciu nieco góry kadr byłby jeszcze lepszy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •