Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Prośba o określenie rodzaju pompki Nikkora 80-200mm f/2.8

    Witam

    Czy jest ktoś w stanie mi pomóc określić według tego zdjęcia:



    który to jest model obiektywu N80-200 ? czy to wersja pierwsza bez D i kiepsko będzie współpracować z cyfrą np. moim D300 ?
    Niestety nie dysponuję lepszym zdjęciem, bo sprzedający nie chce przesłać lepszej jakości foty a przez telefon się upiera, że to wersja z D a ja mam wątpliwość. czy są na tej fotce jakieś znaki szczególne które określają w 100% która to wersja pompki ?

    Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.kenrockwell.com/nikon/80-200mm-history.htm

    Jeśli sprzedający nie chce Ci przesłać lepszej foty i innych zdjęć tego szkła to najlepiej daj sobie spokój z zakupem

  3. #3

    Domyślnie

    OK temat w zasadzie nieaktualny bo właśnie zadzwoniłem do tej osoby i okazuje się, że na zdjęciu jest inny obiektyw niż faktycznie ma na sprzedaż. na sprzedaż ma 80-200mm z D. Ale musiałem się na tłumaczyć, że na fotce jest inny obiektyw niż on mi mówi
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 05-12-2012 o 15:16

  4. #4

    Domyślnie

    A może wysłał Ci polądowe zdjęcia ściąnięte gdzieś z internetu i sam się pomylił. Skoro masz niedaleko, a sprzedający upiera się że posiada wersję D, to może tak jest i warto się przejechać i samemu przekonać.

  5. #5

    Domyślnie

    Taki obiektyw, ten model powinien kosztować 1100max. Szukaj lepiej używanego Tamrona bo 1750 za rozmycie jakie ma ten obiektyw do f3.5 to trochę drogo.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raftik Zobacz posta
    czy to wersja pierwsza bez D i kiepsko będzie współpracować z cyfrą np. moim D300 ?
    A co to ma do rzeczy? Obiektywy bez D z DSLR współpracują równie dobrze....
    Nikoniarz-majsterkowicz

  7. #7

    Domyślnie

    A więc. Byłem osobiście, sprawdziłem i jest z literką D i kupiłem. Jutro czas na testy. Dał mi gwarancje rozruchową do soboty.

    Wysłane z Tapatalk 2

  8. #8

    Domyślnie

    Widze, ze masz DX wiec sprawdz max ogniskowa na 2,8 dla przedmiotu blisko - lubi miec BF/FF. Jak bedzie ok to bardzo fajne szkło.
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  9. #9

    Domyślnie

    No więc proszę kilka wczorajszych fotek z lampą, chyba nie są złe, pomijam kadrowanie chodzi mi tylko o plastykę i celność no i bokeh który jest śliczny

    Wszystkie JPG prosto z puszki.

    Oceńcie proszę:

    1. Ogniskowa 200mm F/2.8


    2. Ogniskowa 200mm F/2.8


    3. Ogniskowa 200mm F/2.8


    4. Ogniskowa 200mm F/3.5 - tu jest troszkę ostrzej z racji przymknięcia

    Ostatnio edytowane przez raftik ; 06-12-2012 o 09:32

  10. #10

    Domyślnie

    wstaw oryginały a nie miniaturki

    to co wsadziles, to mydlo i powidlo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •