Close

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 270

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Testerzy Windows 8 i jak nowy system, polecilibyscie?

    No wlasnie widze, ze juz sa ludzie ktorzy instalowali, W8 to pierwszy system od czasow Milenium nad ktorym sie mocno zastanawiam....jakos mnei odstraszaja te "kafelki"
    Jak jest, da sie na nim normalnie pracowac?
    Jak z instalacja oprogramowania?
    Jak z predkoscia dzialania??
    No i ogolnie jaki jest ten nowy system??

    Bardzo prosze o przeniesienie do "Oprogramowania", omylkowo zalozylem watek w komputerach
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 18-11-2012 o 12:17 Powód: "polecili byscie"

  2. #2

    Domyślnie

    Nie testuję, ale to tylko z tego powodu że ja myślę o nowej windzie co najmniej pół roku od jej premiery , niech inni wytykają co jest nie tak, później niech to naprawią a jak już się okaże sprawdzona i stabilna - to czemu nie. Dzięki takiej postawie przeszedłem prosto z XP na Win 7 pomijając Vistę-nieszczęsną

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, skoro jestes to przerzuc watek do Oprogramowania prosze
    Co do Visty to nie zgodze sie, bo po SP2 to byl bardzo sprawny system i moim zdanie W7 niewiele sie rozni)
    Zastanawiam sie nad instalka triala, bo lubie pobawic sie niwym systemem.....jak okaze sie ok to zakupie za jakies pol roku podobnie jak Ty

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Co do Visty to nie zgodze sie, bo po SP2 to byl bardzo sprawny system i moim zdanie W7 niewiele sie rozni)
    Vista 64 dużo bardziej mieliła HDD od Win 7 64 ... tak że zmieniło się. No i Vista nie obsługiwała TRIM, więc średni pomysł do SSD.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Vista 64 dużo bardziej mieliła HDD od Win 7 64 ... tak że zmieniło się. No i Vista nie obsługiwała TRIM, więc średni pomysł do SSD.
    Jak uzywalem visty to SSD byl jeszcze fantazja
    Co do mielenia, no tak, ale nie przesadzajmy, ze bylo to takie ZUO

  6. #6

    Domyślnie

    Z moich, narazie dosc krotkich, doswiadczen:
    Predkosc - czasem roznice w stosunku do win 7 na plus,c zasem na minus, mysle ze sporo zalezy od konfiguracji, konkretnego systemu - nie robilem benchmarkow.
    Oprogramowanie - sa problemy, nie ktore programy nie chca dzialac na Win8 ( szczegolnie czesc starych ), ale bardoz duza czesc bez problemu dziala.
    Ogolnie - mi sie metro nie podoba, ale ja jestem tradycjonalista. System dobry, konkretny i mysle, ze za pewien czas mozna bedzie spokojnie przejsc na niego jako na os produkcyjny.
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Predkosc - czasem roznice w stosunku do win 7 na plus,c zasem na minus, mysle ze sporo zalezy od konfiguracji, konkretnego systemu - nie robilem benchmarkow.
    Nie o to chodzi

    Oprogramowanie - sa problemy, nie ktore programy nie chca dzialac na Win8 ( szczegolnie czesc starych ), ale bardoz duza czesc bez problemu dziala.
    A jak wyglada instalacja? Normalnie z pliku .exe?

    Ogolnie - mi sie metro nie podoba, ale ja jestem tradycjonalista. System dobry, konkretny i mysle, ze za pewien czas mozna bedzie spokojnie przejsc na niego jako na os produkcyjny.
    Nie ma mozliwosci przerobienia go na "normalny"??

  8. #8

    Domyślnie

    Szczerze ciekawy jestem W8. Używam W7 i jest to pierwszy windows na którym potrafię normalnie pracować bez bólu. W8 siłą rzeczy musi pójść w stronę OS appla i łatwość obsługi dla użytkownika bez wykształcenia informatycznego. Oby tak było.

  9. #9

    Domyślnie

    A jak wyglada instalacja? Normalnie z pliku .exe?
    Windows store, jako glowne zrodlo softu. Mozna tez instalowac z zewnetrznych zrodel AFAIK. Trzeba uwazac uzywajac "legacy mode" ze wzgledu na inny mdoel zabezpieczen i pewne roznice w jego dzialaniu - w necie mozna znalezc troche artykulow o tym.

    Nie ma mozliwosci przerobienia go na "normalny"??
    Z tego co wiem jest, ale z roznych powodow tego nie robilem

    W tej chwili nie mam juz niestety dostepu do tego systemu, ale niedlugo bede go uzywal n ajednym z laptopw to napisze jak wygladala instalacja.
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Windows store, jako glowne zrodlo softu.
    tak ma byc docelowo.... moze w windows 10
    i to nie jest wymysl MS, tylko do tego daza klienci juz obecnie sie sprzedaje wiecej tabletow niz komputerow stacjonarnych


    Uzywam od ponad 2 miechow (wersje legalna, zeby nie bylo):
    metro - po tygodniu sie przyzwyczailem, wg mnie jest szybsze i wygodniejsze od starego startu + dodaje ciekawe funkcje
    szybkosc - usypianie/wybudzanie jest swietne, <1sek start/zamykanie rozniez szybciej niz w win7
    synchronizacja - synchronziacja podstawowych ustawien miedzy komputerami np. tapet, kolorkow

    Dla mnie najwiekszym plusem bylo dodanie bitlockera i hyper-v w wersji pro.

    Problemów z softem niezauważyłem pod win8.

    Ogolnie: co chwile sie natrafia na drobne usprawnienia, ktore baaardzo umilaja zycie np. jest wreszcie zliczanie danych dla gsm/3g z mozliwoscia zresetowania, po podpieciu drukarki byla <1sek zainstalowana i gotowa do uzycia
    Ostatnio edytowane przez Andrus ; 02-11-2012 o 16:57

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •