Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Zjawiskowe to fakt chmurki ciekawe i pewnie ciekawie wyglądało to na żywo - pozdrawiam!

  2. #12

    Domyślnie

    mhm. mega fota została zepsuta zbyt nachalną obróbką. Po co tak forsować, wystarczy lekko podkreślić tak niebywałą formę chmur

  3. #13

    Domyślnie

    Górę za mocno potraktowałeś przez co jest mało kompatybilna z pięknym dołem
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  4. #14

    Domyślnie

    Witam

    Ciekawa praca. Z miłą chęcią zobaczyłbym w bardziej naturalnej odsłonie - co tyczy się nieba.

    pozdrawiam
    Po prostu NIKON
    Aaaa takie tam.....

  5. #15

    Domyślnie

    Nieźle, ale niebo trochę za ostre

  6. #16
    to
    Gość

    Domyślnie

    Świetne! Trochę może za mocno podciągane na niebie, bo w rzeczywistości już pewnie było wystarczająco ciekawie Ale to już kwestie indywidualnych odczuć

  7. #17
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wczorajsza? eee chyba tak nie było

  8. #18

    Domyślnie

    Moje zdanie znasz....znakomite, odpowiedni moment i odpowiednie miejsce!

  9. #19

    Domyślnie

    Też coś takiego sfotografowałem na Gubałówce kurde... wrzucę jak znajdę

  10. #20

    Domyślnie

    Kapitalne do sześcianu!!! Błagam nie zmieniaj jeśli nie czujesz inaczej! To jest forum dyskusyjne. Czytaj wypowiedzi innych, sprawdzaj i wcielaj w życie tymczasowo, ale jeśli to jest wersja która pomimo twoich eksperymentów z podpowiedziami innych najbardziej ci pasuje to nie zmieniaj jej na stałe!
    kapitalnie artystyczne jest to niebo. To ono gra tutaj pierwsze skrzypce. Przyćmiewa dół, ale dół jest takim jakim powinien być - jest tylko dopełnieniem, jak błękit wody dla ryby w niej płynącej, jak zieleń lasu dla wilka przezeń kroczącego... Jest uzupełnieniem, właściwym, gdyż bez niego abstrakcyjne chmurzyska byłyby tylko jednostkową abstrakcją, tutaj jest całość - jest nieziemski, kompletny, wyabstrahowany z rzeczywistości obraz!
    Poezja cholera, poezja normalnie, nie ściemniam... No ocean na niebie ehh!!! ...
    Zdrów!

    Rafał
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •