Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Drąg

  1. #1

    Domyślnie Drąg

    Jeszcze z Władysławowa, okazuje się, że coś niecoś da się wybrać z poczynionych tam kadrów.


    ***






    ***

    Zapraszam.

    ***
    LED ZEPPELIN

  2. #2

    Domyślnie

    Piękny kolor tła. Nie wiem czemu ale ten tytułowy bohater jakoś przytłacza całość zdjęcia. Chociaż wydaje się być w dobrym miejscu. Masz może wersję gdzie jest on bardziej oddalony?

    ps. a nie było tam jakiegoś bardziej urodziwego drąga...?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Częstochowa/Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Pięknie się patrzy na to zdjęcie. Kolory jak dla mnie dobrane idealnie, ładny detal na "drągu" Nie pozostaje mi nic innego tylko pogratulować i zazdrościć !
    Facebook

    D7200 + N35 + ściereczka + torba

  4. #4

    Smile

    Super jest, czy można prosić o dane techniczne tego zdjęcia? Jaki czas, przysłona, obiektyw?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Piękny kolor tła. Nie wiem czemu ale ten tytułowy bohater jakoś przytłacza całość zdjęcia. Chociaż wydaje się być w dobrym miejscu. Masz może wersję gdzie jest on bardziej oddalony?

    ps. a nie było tam jakiegoś bardziej urodziwego drąga...?
    Nie mam niczego bardziej oddalonego, turyści też korzystają z plaży wieczorkiem i najchętniej łaziliby po aparacie - non stop trzeba prosić o przechodzenie za plecami więc trzeba być dość blisko.
    Co do urody to wiesz, jesteś skazany na łaskę i niełaskę morza, co przyniesie to masz.


    Cytat Zamieszczone przez qzior Zobacz posta
    Super jest, czy można prosić o dane techniczne tego zdjęcia? Jaki czas, przysłona, obiektyw?
    D700, N16-35 f/4 VR i HOYA ND400 + szara połówka Lee 0,6. Czas 81 sekund, 25mm, f/13. No i trochę PeeSa.
    LED ZEPPELIN

  6. #6
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Sterylne cacuszko. No i świetne że horyzont nie żyleta.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak już mówiłem, czysto i pięknie.

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie ładnie... wszystko się ładnie łączy w całość.

  9. #9

    Domyślnie

    Świetne warunki, piękna kolorystyka a tytułowy drąg oświetlony niczym modelka w studio
    Elegancko jest!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #10

    Domyślnie

    OMG! Uwielbiam takie rodzynki, dawno tu takiego nie widziałem. Wygląda bajkowo. Wskazówki dot. parametrów bardzo przydatne Andrzeju)
    Ostatnio edytowane przez deemes ; 22-07-2012 o 23:37
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •