Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Grażyna Żarko

  1. #1

    Domyślnie Grażyna Żarko

    Rzadko odwiedzam Wykop.pl, ale dzisiaj natkalem sie na to:

    http://www.youtube.com/watch?v=xLIqyVsUnuk

    Bardzo ciekawy projekt ktory pokazuje, co dzieje sie w internecie. Kompletnie nie wiedzialem, ze istnieje taka postac, ale dzis przynajmniej potwierdzila sie moja teoria, ze "mlodym ludziom siada juz na dekiel".

  2. #2

    Domyślnie

    Moja babcia 30 lat temu również do mnie mówiła, że "młodym ludziom siada już na dekiel", a babcia mojej babci gadała z pewnością podobnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Pomijajac to, ze bardzo lubie Twoje chlodne, dobijace innych komentarze (powaznie), to akurat w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.

  4. #4

    Domyślnie

    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  5. #5

    Domyślnie

    AaaaOsochozi?
    Kto chce to oglada, kto nie chce to nie!
    Baska Blog tez nie wzial sie od byles szatniarki z Lodzkiego teatru......ekipa z filmowki to wymyslila, nie pierwszy i nie ostatni taki projekt.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Pomijajac to, ze bardzo lubie Twoje chlodne, dobijace innych komentarze (powaznie), to akurat w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.
    Dlaczego debilem, a po co wyzywać kogoś anonimowo. Jak idę zbluzgać sąsiada, który kosi trawę o 23, to nie zakładam kominiarki, żeby mnie nie rozpoznał. Chcę, żeby widział kto mu kilka "ujów" posłał.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Dlaczego debilem, a po co wyzywać kogoś anonimowo. Jak idę zbluzgać sąsiada, który kosi trawę o 23, to nie zakładam kominiarki, żeby mnie nie rozpoznał. Chcę, żeby widział kto mu kilka "ujów" posłał.
    wy tam jednak dziwny sposób na kulturalną wymianę opinii i poglądów macie ....
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  8. #8

    Domyślnie

    Ja chyba tez czegos nie rozumiem...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    w tym przypadku nie wiem jakim trzeba byc debilem, aby nagrac sie na youtube komus i wyzywac go pokazujac swoja twarz.
    Lepiej pokazać swoją twarz niż bluzgać "anonimowo" w komentarzach, nie tyczy to samego youtuba, ale też onetu itp.

  10. #10

    Domyślnie

    To wszystko z przeświadczenia, że Internet jest anonimowy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •