Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Migający kursor pędzla w PS

    Witam serdecznie nie wiem od czego to zależy ale czasami zdarza mi się że kursor pędzla podczas pracy miga co jest bardzo denerwujące. Próbuje na nowo otworzyć CS5 ale nic nie pomaga. A innym razem wszystko jest w porządku. Może ktoś miał taką przypadłość i wie jak to naprawić.

  2. #2

    Domyślnie

    Podobne problemy miałem kiedyś z włączonym caps-lockiem? Ale to nie to samo.

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Raczej nie bo tu pędzel zmienia się w krzyżyk. Zrestartowałem komputer i wszystko wróciło do normy. Nie wiem czy to czasem nie jest związane z sterami do karty graficznej. Ale póki co nie chce grzebać. Dziwne jest to że każde wybrane narzędzie miga nieważne czy kadrowanie czy pędzel. No nic póki co wszystko działa.

  4. #4

    Domyślnie

    Miga, bo miga, ale przynajmniej się wyświetla odpowiedni kursor. Ja mam czasem tak, że jakie by nie było narzędzie wybrane, to mam kursor rączki. To dopiero wkurza.

  5. #5
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    A może spróbujcie wyłączyć wsparcie GPU w menu.
    Medice, cura te ipsum.

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wyłączyłem ale wtedy nie mogę powiększać płynnie piórkiem zdjęcia tylko rysuję powiększenie i powiększa mi dany fragment zdjęcia.

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Odinstalowałem CS5 po czym znowu zainstalowałem. Wymieniłem na najnowsze stery karty graficzcznej. Zauważyłem że jak zostawie PS na kilkanaście minut i wrcam do pracy to każdy kursor zaczyna migać. Dopiero restart kompa powoduje że ustępuje. Powoli dostaje białej gorączki ostatnia taka przypadłośc wyprowadziła mnie gdy miałem Blue Screen.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •