Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Adam

  1. #1

    Domyślnie Adam

    Dwa "albumowe portrety", zrobione w biegu w ogrodzie, pod Waszą surową ocenę . W roli głównej 1,5 roczny Adaś. Światło zastane, reszta w exifach.

    1.



    2.
    Ostatnio edytowane przez lem77 ; 07-06-2012 o 12:55
    D90, T17-50 VC, N85 1,8, N35, SB-700.

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie się bardziej podoba kolorystyka 2-ki.
    Ogólnie: wolę 2-ke.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Fajniutkie. A kolorystyka to raz od czapki niebiesko a raz od trawy zielono. Pewnych zeczy sie nie przeskoczy bez super dodatkowych kombinacji ze światłem. A w fotografii rodzinnej nie ma na to czasu i często chęci, bo sie pstryka pod wpływem chwili a nie planuje sesje z toną sprzętu ogólnie mi sie podoba grunt to emocje do modela ))

  4. #4

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Valuer Zobacz posta
    Fajniutkie. A kolorystyka to raz od czapki niebiesko a raz od trawy zielono. Pewnych zeczy sie nie przeskoczy bez super dodatkowych kombinacji ze światłem. A w fotografii rodzinnej nie ma na to czasu i często chęci, bo sie pstryka pod wpływem chwili a nie planuje sesje z toną sprzętu ogólnie mi sie podoba grunt to emocje do modela ))

    Dzięki! Miło, że się podoba. A emocje do modela ogromne, jeśli jest nim własny syn .
    D90, T17-50 VC, N85 1,8, N35, SB-700.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lem77 Zobacz posta
    Dzięki! Miło, że się podoba. A emocje do modela ogromne, jeśli jest nim własny syn .
    Wiem, też tak mam

  6. #6

    Domyślnie

    Dwójka fajna, chociaż można było wywołać dwa razy zdjęcie z RAWa ustawiając dwa razy właściwy balans bieli - raz dla twarzy a drugi dla czapki. Zajęło by to dosłownie minutę a efekt zawsze byłby lepszy. Fotografii rodzinnej też warto poświęcić trochę serca i czasu. Jeżeli na jedynce był problem z balansem, można było ten problem obejść tradycyjnie robiąc BW.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •