Close

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 138
  1. #1

    Domyślnie Jaki aparat kupic do 800zl?

    Witam.

    W sierpniu zamierzam wyjechac na wczasy do Hiszpanii i do tego czasu musze sobie kupic jakis aparat.

    Mysle teraz nad jakims kompaktem z wymienna optyka badz zwyklym kompaktem.
    Prosze o jakies propozycje.
    Nie ukrywam, ze mam bardzo ograniczony budzet tak do 800zl.

    Czytalem opinie o Samsungu EX1, ze ma jasny obiektyw i ogolnie robi ladne zdjecia.
    Co o tym myslicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Zalezy jaka jakosc zdjecia Cie usatysfakcjonuje.
    Ja bym wybrala cos z uniwersalnym zoomem, ciezko wybrac za kwote ktora podales.
    Po co ci jasny obiektyw w Hiszpanii? Do widoczkow?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie patrze tylko na Hiszpanie Ogolnie chce zeby mial jak najlepsze parametry za ta cene.
    Jasny obiaktyw rowna sie robienie zdjec w ciemniejszych pomieszczeniach np.

  4. #4

    Domyślnie

    Ty mowisz o aparacie TL500? EX1?
    Tutaj masz przykladowe zdjecia:
    http://www.dpreview.com/galleries/re...ples/slideshow
    http://www.dpreview.com/galleries/re...ples/slideshow

    Jezeli on sie miesci w wymienionym przez Ciebie budrzecie, to bierz, ladne zdjecia robi.
    Ja jestem wymagajaca, ale ten aparat nawet nie szumi.. wiec mysle ze warto go wziac.
    albo moze Nikon Coolpix P7100? Tu masz zdjecia: http://www.dpreview.com/galleries/re...-coolpix-p7100 tyle ze on jest chyba drozszy.
    No ale kompakty to nie moja dzialka.. wiec na pewno jest cos lepszego za podana przez ciebie kwote, ale mysle, ze nie byla by to znaczaca roznica, podobne ceny = podobna polka i jakosc obrazka.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  5. #5

    Domyślnie

    P7100 juz duzo drozszy wiec odpada.
    Tak mowie o Samsungu EX1
    Jesli chodzi o aparaty z jasnymi obiektywami (kompakty) to jeszcze przychodzi Tobie cos na mysl w tej cenie?

  6. #6

    Domyślnie

    Jesli chodzi o aparaty z jasnymi obiektywami (kompakty) to jeszcze przychodzi Tobie cos na mysl w tej cenie?
    Owszem Sony, Panasonic, moze Canon. ale trzeba bylo by poczytac jakies opinie testy i porownac do wymienionego przez Ciebie modelu EX1
    Kiedys dlugo uzywalam kompakt Sony robil (i nadal robi) swietne zdjecia, tyle, ze to juz jest mala matryca, a technika poszla wysoko do gory...
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #7

    Domyślnie

    A moze zapytam innaczej. Jesli chodzi o niskobudzetowa lustrzanke to co bys polecila? D3100 bedzie ok z kitem? Jestem amatorem i na pewno w najblizszym czasie nie chce dokupowac obiektywow. Czy w ogole w tej sytuacji oplaca mi sie pchac w lustro czy pozostac raczej przy kompakcie?
    A co sadzisz o bezlusterowcach?

  8. #8

    Domyślnie

    Czy w ogole w tej sytuacji oplaca mi sie pchac w lustro czy pozostac raczej przy kompakcie?
    Bezlusterkowiec. Jestem aktualnie w temacie (hehe poczytaj moje watki). ale podstawowe pytanie co bedziesz fotografowac?

    A co sadzisz o bezlusterowcach?
    Wszystko zalezy do czego potrzebny jest aparat. Jesli glownie wycieczki to polecam jak najbardziej. I moge nawt podac model niskobudżetowy:

    Panasonic GF3 Lub Sony Nex C-3 (oba kosztuja okolo 350 euro).
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie mam sprecyzowanego co bede fotografowal Ogolnie wszystko. W pomieszczeniach jak i na zewnatrz.
    Do codziennego uzytku.
    Czyli te dwa co podalas to sie sprawdza jak najbardziej? Czy nie ma nic tanszego z bezlusterkowcow?
    Jesli nie zamierzam raczej wymieniac obiektywow to pchac sie w bezlusterkowca?

  10. #10

    Domyślnie

    Czyli te dwa co podalas to sie sprawdza jak najbardziej? Czy nie ma nic tanszego z bezlusterkowcow?
    Mysle, ze sie sprawdza, czy jest cos tanszego? Chyba tylko Olympus moze byc taniej. no i moze cie ograniczac standardowy maly zoom 18-55 lub 14-42

    Jesli nie zamierzam raczej wymieniac obiektywow to pchac sie w bezlusterkowca?
    Bedziesz mial jakosc lepsza niz jakis kompakt, a przy tym maly, lekki i na wycieczki w sam raz.
    Bezlusterkowce nawet przewyzszaja obrazkiem lustrzanke, chcesz zobaczyc przyklad w porownaniu do mojego d90?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •