Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Uniwersytet - UWAGA KOLOROWO!

    Do wiosny jeszcze daleko, a ja tu z jesiennymi fotami wyskakuje. No trudo, pomyslalem
    sobie, ze ostatnio (pewnie z racji zimy i szarowy za oknem) jakos malo kolorowo jest na forum,
    wiec trzeba wprowadzic jakis cieply akcent

    Oto kilka fotek z pazdziernika (2006) -
    Taka oto jesien na kampusie University Of Chicago, mialem przyjemnosc ogladac idac
    co rano do pracy No zlota polska jesien doslownie Czysciutkie, blekitne niebo,
    zlote liscie, cieplo...
    Wszystkie foty wykonane w centralnym miejscu kampusu (tzw Quad), ktory tworza najstarsze
    porosniete obficie bluszczem budynki.
    Caly kampus stylizowany jest na uniwerek w Oxfordzie, dlatego budynki wygladaja duzo starzej,
    niz sa na prawde - kolejny przyklad amerykanskiego podejscia do sprawy
    Sam uniwersytet polozony jest na poludniu Chicago - dzielnica HydePark. Polozenie niestety
    niezbyt fortunne, poniewaz otoczenie jest iscie 'czarne' i biedne (uniwerek stanowi jakby enklawe,
    opisywany czesto jako 'wyspa dobrobytu w morzu biedoty' - przewodnik Pascala), co powoduje mase problemow -
    poza kampus w nocy najlepiej nie wychodzic bez uzbrojonej po zeby ochrony, a nawet na terenie samego
    kampusu czesto zdarzaja sie napady 'afroamerykanow' z bronia.
    Tak czy owak, jesien byla niesamowita. Nie moge tylko przebolec, ze nie mialem wtedy szerokiego kata




    Pozdrawiam kolorowo i przesycenie :]
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ladne., szczegolnie pierwsze trzy. Ostatnie ptoche w cieniu za bardzo budynek wyszedl, ale co zrobic taka pora dnia

  3. #3

    Domyślnie

    o jak tu kolorowo! Wszystkie baaardzo przyjemne w odbiorze Co do kadrow to najbardziej podobaja mi sie... kurde wszystkie sa bardzo dobre powaznie mam problem z wyborem najfajniejszego! No ale postawie na 1 (mimo ze szkoda ciut ucietej latarni na dole)
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  4. #4

    Domyślnie

    tez mi bylo szkoda, wiec kupilem tokine niestety do tego czasu liscie opadly
    co do cienia - jesien, slonce nisko, ledwo nad budynkami, i tak calkiem niezle trafilem, bo chwile pozniej bylo calkiem szaro. jak to mowia, wyzej nerek nie podskoczysz

    dzieki za koment.
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystkie fajne.
    Chyba trójka najładniejsza.
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  6. #6

    Domyślnie

    kolorowo i bardzo ladnie ! fajne fotki

  7. #7

    Domyślnie

    Najapierw myślałem że to jakieś kolorowanki ale jak się otworzyły wszystkie foty to mnie oczarowały naturalnością, gratuluję światełka i żeby mi to było ostatni raz bez szerokiego!
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  8. #8

    Domyślnie

    spoko, teraz juz przykleilem go na stale do body
    fajnie, ze sie podoba :]

    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  9. #9

    Domyślnie

    zaje..... kolorystyka w obecnej chwili wypełnionej szarością powszechną bardzo mi się podobają

  10. #10

    Domyślnie

    urocza 3- ka...pozdro

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •