Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Szybki obiektyw ?

    Witam!
    Zastanawiam się jaki Waszym zdaniem był by najlepszy ( oczywiście w rozsądnej cenie) obiektyw do fotografowania obiektów w ruchu przy stosunkowo słabym oświetleniu. W moim przypadku są to wyścigi gokartów w hali przy sztucznym oświetleniu. Chciałem poznać Waszą opinię ponieważ mam z tym problemy mianowicie ciężko mi złapać dobrze wyostrzonego gokarta zbliżającego się w moją stronę ( no i przy tym światło z którym walczę lampą błyskową żeby w miarę go zamrozić ).

  2. #2

    Domyślnie

    Nie znam szybszego niż ten:
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Paweł Krystek
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    180

    Domyślnie

    No chyba, że ten - lepiej się sprawdzi w tym zastosowaniu

    D750, F100

  4. #4

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Nie znam szybszego niż ten:
    Tez tak uważałem do czasu gdy kupiłem 14-24

  6. #6

    Domyślnie

    Pytanie co to jest dla ciebie rozsadna cena - jesli szklo polecane przez S4INTa jest za drogie (a mysle ze jest) to polecalbym 70-200/2.8.

    jest jeszcze pytanie jaka puszka robisz fotki - jak sie w niej sprawuje sledzenie AF.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcia robię d90 i ogólnie prosił bym o jakieś rady co do takiej fotografii bo nie jestem ani trochę z nich zadowolony ...

  8. #8

    Domyślnie

    Jak szukasz czegoś taniego to polecam 18-105 f3.5 do Twojego body (format DX).
    Jest szybki i tani tyle że światło ma słabe.

  9. #9
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barool90 Zobacz posta
    Zdjęcia robię d90 i ogólnie prosił bym o jakieś rady co do takiej fotografii bo nie jestem ani trochę z nich zadowolony ...
    wstaw przykładowe zdjęcia, bo może wina nie leży po stronie sprzętu

  10. #10

    Domyślnie

    Nie znam D90 - jesli ma takie ustawienie to zmien tryb AF na AF-C (ciagly, ze sledzeniem). Zlap obiekt w punkcie AF i trzymaj spust do polowy wcisniety - pozwol puszce zlapac i sledzic obiekt, potem tylko docisnij spust do konca.

    Drugi sposob - tryb AF na AF-S, ustaw wstepnie ostrosc na jakis obiekt stacjonarny w tej odleglosci w jakiej bedziesz mial gokarta na zdjeciu. Trzymaj spust do polowy wcisniety do czasu kiedy gokart nadjedzie w miejsce na ktore ostrzyles i wtedy zrob zdjecie.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •