Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie YN-460 II a Beauty Dish

    No właśnie...
    czy ta lampa ogarnie beauty disha 42cm??
    generalnie lampa jest dość mocna, przy 1/1 i ISO 200 przez biały parasol oddalony 1.5-2m od oświetlanego obiektu trzeba szkło domykać do f/11-13, a i tak pamiętajmy, że przy parasolu część światła zostaje pochłonięta przez białą powierzchnię, część się od niej odbija i leci w przeciwną do zamierzonej stronę.. według mnie do zastosowania domowego czy plenerów poza bezpośrednim padaniem światła słonecznego powinno wystarczyć (dla porównania SB-900 nawet w okcie 120 daje radę), ale wolę dopytać się bardziej doświadczonych.

    I jeszcze jedno - jaki statyw do tego?? W806 wystarczy?? wydaje mi się, że w domu już nie powinno się to przewracać, a na polu i tak mi zawsze ktoś statyw ubezpiecza.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #2

    Domyślnie

    MZ da radę jako tako, ale nie będzie to tak równomierne światło jak w studyjnej, wiadomo inna budowa... Mam ten statyw i w domu ok, ale jak coś powieje to strach

  3. #3

    Domyślnie

    Na równomierność przypuszczam, że stofen coś pomoże, oczywiście za cenę zgubienia części mocy.. a głównie o to, czy mocy nie braknie, mi chodzi.

    Statyw ważne, żeby w domu ogarnął, w plenerze zawsze staram się mieć jakąś pomocną dłoń.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #4

    Domyślnie

    Mam yn-560 to ta sama moc, co prawda nigdy nie miałem czaszy ale przez softa na pełnej mocy lekko można mieć f/16. Myślę, że da radę, a jak nie to masz prawo przecież oddać do 10 dni po zakupie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •