Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    WOT-Wieś Obok Torów
    Posty
    135

    Domyślnie

    Jeśli ktoś szuka ciszy to polecam Jantar, trochę do plaży jest ale spacerkiem przez las. Jeśli chodzi o domki to są ale namiarów nie posiadam zawsze jeździłem na kwatery. Od lat jeździmy na kwatery "w ciemno" i jakoś nie było problemu. Trochę trzeba poszukać, ale widzi się za co się płaci. Nie wszyscy inwestują w strony internetowe, a jak mają to na zdjęciach nie widać brudu w pensjonacie.
    Mi Dębki nie przypadły do gustu, jedna ulica po której jeździ wszystko i do tego chodzący tłum ludzi.
    „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. - JP II

  2. #12

    Domyślnie

    Dokładnie to czego szukasz znajdziesz w Wiciach , miejscowość między Darłówkiem a Jarosławcem, spokojna i bezpieczna miejscowość wypoczynkowa. Jeżdziłem tam naście lat z dziećmi i mam tam zresztą przyczepę kampingową. Lepszego miejsca do wypoczynku z dziećmi nie znalazłem
    Domek blisko morza polecam u Danusi http://www.danka.letnik.pl/ fajna lokalizacja blisko morza, mogę polecić ten ośrodek na 100% !
    Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pisz na priv.

    ps.
    Zapomnialem dodać że jeśli wędkujesz ( tak jak ja ) to masz w pobliżu 2 jeziora , 2 kanały (szczupak) no i z Darłówka wychodzą kutry na Dorsze.
    Jeśli lubisz latać na desce to też jest extra fajne płytkie jezioro Kopań gdzie widziałem sporo ludzi uprawia ten sport.
    I atrakcja na niepogodę to akwapark w Darłówku.
    I ostatnia sprawa gdybyś tam jechał to zabierzcie rowery . Fajne leśne trasy wzdłuż wydm , można spacerkiem dojechać zarówno do Darłówka jak i Jarosławca ....
    Ostatnio edytowane przez Robert_P ; 16-01-2012 o 12:16
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  3. #13

    Domyślnie

    Ooo... To wygląda obiecująco. Zaraz przekażę żonie namiary. Dzięki.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ooo... To wygląda obiecująco. Zaraz przekażę żonie namiary. Dzięki.
    Nie ma sprawy, jakby co możesz śmiało dzwonić gdybyś miał pytania. Tel na priv.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #15

    Domyślnie

    A musi być morze? Może warto zastanowić się nad Mazurami? Gospodarstwo agroturystyczne gdzieś nad jeziorkiem?
    Woda cieplejsza i bardziej czysta, zwierza hodowlane też są niezłą atrakcją dla maluchów, szczególnie jak pogoda będzie barowa.
    Oczywiście jak najdalej od tych wszystkich popularnych miejscówek typu Mikołajki
    nic...

  6. #16

    Domyślnie

    Wiesz chodzi głównie o to, że mamy u młodego pewne drobne problemy z układem immunologicznym, a nasz Bałtyk ma specyficzne właściwości. Niech się tego jodu nawdycha, jeżeli mamy gdzieś już jechać. Poza tym lubimy morze.

  7. #17

    Domyślnie

    Jakbym już musiał jechać nad Bałtyk to zapewne była by to Rugia :
    http://www.ruegen.de/pl/start.html
    Niestety w lecie tam też bywa zimno i deszcz pada.

  8. #18

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o zimną Bałtycką wodę to dla naszych pociech jest to coś wspaniałego . Dzieci nic sobie nie robią z zimnej wody i jeśli jest upał to następuje naturalne hartowanie tych małych istot Zimna woda - upalny piasek i tak w kółko ...
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  9. #19

    Domyślnie

    Pozwólcie, że się podepnę pod temat

    Otóż też mam zamiar wybrać się w tym roku nad nasze morze i poszukuję miejsca, w które mógłbym się wybrać.
    Bardzo zależy mi na tym żeby było to miejsce atrakcyjne pod względem fotograficznym. Głównie krajobrazowo.
    Wiem, że rejony WPN i SPN są interesujące. W zeszłym roku byłem w Rowach i podobało mi się, może jednak w tym roku znajdzie się coś jeszcze lepszego. Zależy mi również na tym żeby to było w miarę spokojne miejsce, nie musi to być oczywiście jakaś kompletna dzicz, ale nie chce też jechać do jakiś dużych, hałaśliwych miejscowości typu Międzyzdroje. Wyżej wymienione Rowy były dla mnie odpowiednie pod tym względem. Przejrzałem wasze propozycje z tego wątku ale może macie jeszcze coś w zanadrzu odpowiadające moim wymaganiom.

  10. #20
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    7 kilometrów w lewo od Debek. I nic więcej do szczęścia Wam nie trzeba!
    Jadę tam po raz 7. Żona po raz 32, a dodam, iż ma niecałe 33 wiosenki
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •