Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wyskakująca karta

    Witam, mam problem, otóż dziś wsadziłem kartę pamięci SD (SanDisc 2GB) ale nie wsunąłem do końca i przez to nie zablokowała się. Kiedy to otworzyłem to wyskoczyła. A kiedy ją chciałem wsadzić do końca, okazało się że się nie blokuje, tak jakby blokada była zepsuta. Sprawdzałem na innej karcie i jest tak samo. Da się to jakoś naprawić? Help!

  2. #2

    Domyślnie

    Napisz w jakim modelu to się stało bo nikt nie jest wróżką
    Zaświeć do środka latareczką i obadaj jak to wygląda.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Mam D90 (założyłbym się, że to napisałem)
    Mam zaświecić latareczką do tego slotu? Tylko ja nie wiem jak to wyglądało w środku przed awarią...

  4. #4

    Domyślnie

    Oj nie podejrzewam, by dało się to domowym sposobem naprawić. Brzmi jak aptekarska robota. Ale zawsze jest szansa, że to tylko jakaś blaszka, którą wystarczy odgiąć jakimś cudem. Najprościej chyba wybrać się do jakiegoś serwisu foto, opowiedzieć co i jak i zobaczyć, co oni doradzą. Nie musi to być od razu Nikon. Wymiana gniazda nie powinna być jakąś egzotyką.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem. Serwis nikona w warszawie jest na szczęście dość blisko mojego domu. Dzisiaj może napiszę do nich e-mail z pytaniem co i jak.

  6. #6

    Domyślnie

    Najpierw sprawdź, czy wszystkie karty masz całe. Zdarza się, że odłamuje się kawałeczek plastiku i zostaje w gnieździe. Karta nie wchodzi do końca i nie zaskakuje.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, V 20/2.8, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •