Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie Podwójny debiut

    Zawsze bałem się tego działu uważając go za zbyt wysokie progi jak dla mnie, ale w tym momencie chcąc dać do oceny nie mam wyjścia, także bijcie bezlitośnie.
    Modelka Daria.
    1
    2
    Ostatnio edytowane przez zurek17 ; 16-10-2011 o 19:00

  2. #2

    Domyślnie

    Żurku, ogólnie jak na początki jest dobrze, sam bym sobie życzył takich początków

    Natomiast musisz uważać na pozy i ułożenie ciała... Na jedynce lekko napięta szyja, można było zluźnić ścięgna i pozbyłbyś się twardego cenia, unikaj też przeprostów na nogach - niekorzystnie rzeźbią kolana...

    Dwójka. tak samo jak jedynka, poprawna technicznie - nieco masywnie wyszło lewe (modelki) ramię i prawe udo... To kwestia dobrego wyćwiczenia ustawień... Nie przyciskania kończyn do Ciała i unikania conrtaposto z przeprostem w kolanie, przy szerokim kącie - wybite biodro zbyt masywnieje i bez skraplania jest prawie nie do uratowania.

    Contraposto to to :

    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie

    Dziękuje

    Postaram się zwracać na to większą uwagę.

  4. #4

    Domyślnie

    Na plus oświetlenie kształtujące ciało. Jest światłocień, jest bryła. Zatem ćwiczenie z oglądania modelki w świetle zaliczone. Podoba mi się uważne oświetlenie twarzy. Pozy rzeczywiście takie sobie, ale nie są najgorsze.
    Na jedynce masz białe (jaśniejsze niż tło) mazaje od pędzla wokół postaci. Widać, że próbowałeś się tu ratować - między innymi patrząc też na cienie wokół nóg.

    Generalnie zdjęcia w tej postaci bardziej testowe - sprawdzające warsztat i technikę, niż skończone fotografie. Test zaliczony. Cięta w pasie (i obcięta z prawej) dwójka byłaby prostym, ale już naprawdę niezłym samodzielnym zdjęciem.
    Ogólnie więc na pewno poruszasz się w dobrym kierunku. Pozostaje praktyka, pomysły, stylizacje. Myślę, że bez obaw możesz pokazywać kolejne prace.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •