Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: człowiek

  1. #1

    Domyślnie człowiek

    Kilka miesięcy temu fotografując starą architekture Zakopanego natknąłem się na sprzątającego starą,rozwalającą się już chatkę góralską. Miał moim zdaniem fotogeniczną twarz i postanowiłem do niego zagadać. Po krótkiej i miłej rozmowie poprosiłem o zrobienie kilku zdjęć z jego udziałem. Zgodził się bez namysłu dodając,że nie pamięta kiedy ktoś ostatnio robił mu zdjęcia. Oto 2 kadry:

    1.
    2.
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  2. #2

    Domyślnie

    dwója się podoba, aczkolwiek oczy zbyt jasno, jak dla mnie...

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Dwójka mi się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    Jak wyżej...
    D700, N50/1.4 </br>
    <a href="https://www.facebook.com/bernardbaniafotografia"></a> <--- BERNARD BANIA - FOTOGRAFIA

  6. #6

    Domyślnie

    kupuję nr 2
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  7. #7

    Domyślnie

    Dwójeczka naprawdę dobra. Zwraca uwagę i zatrzymuje na dłużej. Jedynka- taki bardziej pstryk.
    modelka, stylistka, makijażystka
    www.jamarika.maxmodels.pl

  8. #8

    Domyślnie

    2-ka zdecydowanie lepsza, może trochę dołu bym uciął...

  9. #9

    Domyślnie

    Tak jak wszyscy napisali, zdjęcie nr dwa ciekawsze. Troszkę poprawił bym kontrast na zdjęciu nr dwa. Za mało czarnego. Jedynka też ciekawa. Po przeczytaniu opisu naprawdę miło się patrzy. Chętnie zobaczył bym jeszcze jakieś kadry.

  10. #10

    Domyślnie

    osobiście bardzo lubię takie proste monochromatyczne portrety, gdzie osobowość modela dominuje zdjęcie. brawo kolego, niewiele jest tutaj portretów które w ten sposób pokazują człowieka. a przecież o to w portrecie chodzi - prawda?
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •