Close

Strona 7 z 57 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #61

    Domyślnie

    Przyłączam się do "endrju22" ktoś robił fotoksiążkę u nich http://www.NajlepszeFoto.pl ??? Moim zdaniem na stronce wygląda profesjonal.

  2. #62
    Oszczędny w słowach Awatar kleszcz5
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    143

    Domyślnie

    Nie mam porównania ale książka z FJ bardzo mi się podobała. Wiadomo że nie jest to taka sama jakość jak na tradycyjjnych odbitkach ale b. mile mnie zaskoczyła.
    D800|D700|Z16 2.8|N20 2.8|N50 1.4|T28-75 2.8|N70-300vr|SB900|Cokin

  3. #63

    Domyślnie

    Ja robiłem w fotogift i jak dla mnie jakość ok. Polecam.

  4. #64

    Domyślnie

    Robiłem ostatnio w FJ w formacie A4 poziomym, na papierze foto. Przede wszystkim nareszcie porządny skład - strony sztywne otwierają się całkowicie do 180 st. Fotki naklejane są na cienki karton (jest możliwość stron z grubym kartonem vide książeczki dla dzieci ) Co do samej jakości fotek to napewno o niebo lepsza niż offset. Natomiast czy lepsza od najlepszych... tego nie wiem
    pozdrawiam
    ff

  5. #65

    Domyślnie

    A drukował ktoś w kserokopie, bo się zastanawiam, jak wasze opinie?

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    Teraz masz możliwość zrobienia zdjęć na papierze fotograficznym do książki + "skórzane" okładki. Stare książki były drukowane an papierze zwykłym, pewnie offsetem (maszyna HP jakaś tam). Ponadto jest 20% zniżki na książki o większych rozmiarach niż A4. Szczegóły na www lub w salonach.
    Bez kitu, 1 egzemplarz drukować offsetem, to dopiero byłby opłacalny biznes

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agraf Zobacz posta
    A drukował ktoś w kserokopie, bo się zastanawiam, jak wasze opinie?
    Ja u nich drukowalem na probe mala ksiazeczke - jakosc super, tylko strony, przynajmniej te u mnie,
    moglyby byc sztywniejsze.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Denwer77 Zobacz posta
    Przyłączam się do "endrju22" ktoś robił fotoksiążkę u nich http://www.NajlepszeFoto.pl ??? Moim zdaniem na stronce wygląda profesjonal.
    gorąco polecam, miałem okazje z nimi współpracować robią na prawdę profesjonalnie

  9. #69

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez adrian_c Zobacz posta
    gorąco polecam, miałem okazje z nimi współpracować robią na prawdę profesjonalnie
    dzięki, właśnie na taką opinie liczyłem
    mam już projekt więc zostaje tylko wysłać

  10. #70

    Domyślnie

    ja zamówiłam fotoksiążkę na fotto.pl i nie polecam! wykonanie koszmar, wysłałam im zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, a na wydruku widać pikselozę, czarno-białe zdjęcia nie mają głębi, i w dodatku są jakies sine, a wszystkie foty przygotowuję na skalibrowanym monitorze, poza tym deklarują, że zlecenie wykonują w ciągu 2-3 dni, ja na książkę czekałam 2 tygodnie i jestem rozczarowana, nie odpowiadają na maile, nie można skontaktować sie przez gg, bo też nie odpowiadają, jedynie telefony odbiera jakiś przymulony koleś....

Strona 7 z 57 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •