Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Moje początki:)

    WitamJestem na forum od poł roku a to moja 1 fotkaMoże dla tego że wreście mam czy robić zdjęcia(THX Hesja za miłe zakupy).

    To mój debiut na forumCzekam na ostrą, ale poucząjąca krytykę


    Wszelkie poprawiki fotki mile widziane

  2. #2

    Domyślnie

    nic nie widac?
    w stajni: Nikon D50 + nikkor 50mm F1.8 + nikkor 18-200mm F/3.5-5.6 VR
    sprzedane: nikkor 70-210mm F4-5.6D + nikkor 18-55mm F3.5-5.6

  3. #3

    Domyślnie

    też jestem amatorem ... lecz mimo to wolałbym kadr jednak pionowy, za duzo czarnego po bokach, a reszta ok, miły uśmiech no i lampy az tak mozno nie widać.

    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    obetnij trochę niepotrzebnej lewej strony - moim zdaniem będzie lepiej
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  5. #5

    Domyślnie

    Tło trochę zbyt przypadkowe, dobrze jednak, że nie jest dobrze doświetlone i nie widać tam za wiele szczegółów, chociaż znak Coca Coli i ten żółty neon nieco rozpraszają. Co do kadru, to albo w pionie, albo sama twarz (czyli troszkę bardziej wąsko niż jest teraz). A tak poza tym to ładnie modelka wyszła i jest dość dobrze doświetlona, chociaż broda rzuca lekki cień na szyję.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #6

    Domyślnie

    Całkiem fajne, przyjemny uśmiech ale: oczy, albo oba (oboje? obojgiemu? sory ) iskierki od lampy albo zaciemnić źrenice (wolałbym żywsze iskierki) a kadr w poziomie tylko modelkę bardziej w lewo lub wg eef uciąć z lewej, w tle mógłby zostać rozmyty neon w innym ujęciu ale już na pewno nie ludzie.
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    Całkiem fajne, przyjemny uśmiech ale: oczy, albo oba (oboje? obojgiemu? sory )
    Obojgomu oczom.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Obojgomu oczom.
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  9. #9

    Domyślnie

    Moim zdaniem do wykonania takiego zdjęcia zupełnie niepotrzebnie wydawałeś tyle kasy.Mam nadzieję,że D70s posłuży ci w bardziej wyszukany sposóbpozdrawiam...

  10. #10
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    jak juz dojdziesz do tego, ze lampa blyskowa na imprezie jest łeee i ze moze chcesz zrobic jakies przemyslane zdjecie, to z przyjemną ością popatrze .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •