Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie F 16 - AirShow Radom

    Chyba najbardziej widowiskowy pokaz w wykonaniu holenderskich sił powietrznych. Komentarze mile widziane. Zapraszam.

    01.


    02.


  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie Bdb sam byłem i tez uważam że ich pokaz to kozak a malowanie tego samolotu hmmm najpiękniejsze F-16 jakie widziałem no ale niestety moje fotki tej maszyny są straszne bo w sobote stałem na lotnisku no i niestety słońce nie pozwoliło uzyskać dobrego efektu

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamkloc Zobacz posta
    Dla mnie Bdb sam byłem i tez uważam że ich pokaz to kozak a malowanie tego samolotu hmmm najpiękniejsze F-16 jakie widziałem no ale niestety moje fotki tej maszyny są straszne bo w sobote stałem na lotnisku no i niestety słońce nie pozwoliło uzyskać dobrego efektu
    Dzięki. Ja większość swoich zdjęć maszyn w locie z piątku i soboty kiedy to byłem na płycie lotniska wywalam do kosza niestety. Usytuowanie "trybun" dla publiki względem pasa startowego woła o pomstę do nieba. Przy tak ostrym słońcu nie ma szans na takie zdjęcia jak te. W niedzielę usadowiłem się na polance za lotniskiem...to był baaaardzo dobry wybór. Nie dość, że oszczędziłem pieniądze to w końcu zrobiłem mnóstwo świetnych zdjęć (mz. oczywiście). Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Holender - jest baardzo ładnie malowany, ale mnie się bardziej podoba malowanie Belga; o Thunderbirds'ach nie wspomnę.
    Co do miejscówki - niestety ale nie tylko Radom tak ma, że publiczność jest pod słońce - na MAKS'ie też tak jest dlatego większość zdjęć jest poza lotniskiem.

    Co do 1 - trochę ciemno, ( szczególnie tło ) i mało miejsca do lotu z przodu,
    2. trochę spóźniłeś flary, fajnie wyglądają kiedy są chwilę po odpaleniu w obrysie samolotu.

  5. #5

    Domyślnie

    to z wczoraj? niezły jesteś ja wróciłem o 23 jeszcze nawet nie przejrzałem ten f16 był kozak darł niebo nieźle...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Holender - jest baardzo ładnie malowany, ale mnie się bardziej podoba malowanie Belga; o Thunderbirds'ach nie wspomnę.
    Co do miejscówki - niestety ale nie tylko Radom tak ma, że publiczność jest pod słońce - na MAKS'ie też tak jest dlatego większość zdjęć jest poza lotniskiem.

    Co do 1 - trochę ciemno, ( szczególnie tło ) i mało miejsca do lotu z przodu,
    2. trochę spóźniłeś flary, fajnie wyglądają kiedy są chwilę po odpaleniu w obrysie samolotu.
    Dzięki za komentarze. Mam kilka z flarami tuż za samolotem ale aby sie przekopać przez te zdjęcia musi lekko czasu upłynąć. Właśnie tymi warunkami do fotografii jestem zniesmaczony ale przynajmniej wykorzystałem w pełni niedzielę do zdjęć. I to jest gigantyczny plus. Taki plus, że nie wiem czy nie zachorowałem lekko na fotografię lotniczą. Zastanawiam się nad tegorocznym AXXALP... tylko ten cholerny koszt franka!!. WILKu jeśli możesz to daj garść informacji o tym wydarzeniu. Gdzie dokładnie to jest? Wiem, że 11-12 października. Wybiera się ktoś może i ma wolne miejsce w samochodzie? Statki powietrzne z górami w tle to dopiero musi byc odpał. Jeszcze jesienne światełko...kurcze serio nabrałem chęci na wyjazd.

  7. #7

    Domyślnie

    Holender faktycznie dawał radę, chyba najlepiej z F 16'tek które były w Radomiu. Ja niestety za dużo się nie nafociłem bo padła mi jedna z kart pamięci, a druga już była pełna i niestety z tych najlepszych pokazów co były pod koniec mam najmniej zdjęć Aż wyciągnąłem potem Kieva z Jupieterem 12 aby móc na szerokim uchwycić te ewolucje Francuzów

    Zdjęcia poprawne choć pierwsze faktycznie może trochę za ciemne. Czekam na te z niedzieli gdzie było lepsze światełko
    D610, V1, FM2n

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Zastanawiam się nad tegorocznym AXXALP... tylko ten cholerny koszt franka!!. WILKu jeśli możesz to daj garść informacji o tym wydarzeniu. Gdzie dokładnie to jest? Wiem, że 11-12 października. Wybiera się ktoś może i ma wolne miejsce w samochodzie? Statki powietrzne z górami w tle to dopiero musi byc odpał. Jeszcze jesienne światełko...kurcze serio nabrałem chęci na wyjazd.
    no to tak:
    1. Lotnisko to Meringen
    2. Axalp to ostatnia miejscowość gdzie można znaleźć ( ale boję się że teraz to już za późno ) miejsce do spania, stamtąd trzeba z buta około 4h iść na górę KP;
    3. Co do przeżyć - nic tak nie wygląda jak siedzenie na górze ( 2.600mnpm ) w jesiennym wschodzie słońca z chmurami pod nogami i latającymi F-18, F-5 i PS na F-5.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Starachowice/Kielce
    Posty
    153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Co do miejscówki - niestety ale nie tylko Radom tak ma, że publiczność jest pod słońce - na MAKS'ie też tak jest dlatego większość zdjęć jest poza lotniskiem.
    W Radomiu są dobre miejscówki. Tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie Oczywiście poza lotniskiem od jego południowej strony. Tak, że słońce jest wtedy w plecy. Ale ma to też swoje wady - nie można możliwości uczestniczenia w imprezie czyli wystawa statyczna, kiełbaski , no i zdjęcia z drogi kołowania.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hydra_nt Zobacz posta
    W Radomiu są dobre miejscówki. Tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie Oczywiście poza lotniskiem od jego południowej strony. Tak, że słońce jest wtedy w plecy. Ale ma to też swoje wady - nie można możliwości uczestniczenia w imprezie czyli wystawa statyczna, kiełbaski , no i zdjęcia z drogi kołowania.
    wiem że są,
    ale nie da się wszystkiego albo pod słońce i statyka + kiełbaski;
    albo tylko latające ( po południu można już iść na lotnisko ) i wtedy ze słonkiem

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •