Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ranger rx speed

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar ssimon1978
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    londyn/gniewkowo/torun/galway
    Posty
    111

    Domyślnie ranger rx speed

    Czesc jak w temacie niedawno zakupilem te lampy dwie glowice 'A' plus skyport problem polega na tym ze nie moge zejsc ponizej 1/250s a lampy maja dawac rade do 1/4000 probowalem na kablu tez nie i cela tez nie dziala posiadam d700 wiec wszystkie proby byly przeprowadzane z tym korpusem czy ktos obeznany w temacie moglby mi pomoc
    dzieki
    szymon
    n7

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ssimon1978 Zobacz posta
    nie moge zejsc ponizej 1/250s a lampy maja dawac rade do 1/4000
    i tak będzie bo to nie lampy mają ograniczenie tylko Twój aparat...bo każdy nikon oprócz D70s z migawką elektromagnetyczną wyzwala 1/250 no chyba że masz średni format phase one DF on da radę do 1/1600 z wyzwalacza
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

  3. #3

    Domyślnie

    ewentualnie wyzwalacze ktore korzystaja z FP, ale od razu sie nastaw ze zjada to sporo mocy (choc akurat w przypadku rangera nie bedzie ci brakowac)

  4. #4

    Domyślnie

    jak sobie nowe pocketwizardy skonfigurujesz to i 1/4000 naswietlisz z rangerem

    christipoher
    w tym 645DF to tez nie tak latwo. tylko z P65/40, po wymianie migawek w obiektywach, czyli w rezultacie nikt tego nigdy nie widzial dzialajacego. co wiecej opoznienie wyzwolenia migawki w tym secie jest tak kolosalne, ze chyba tylko do packshotow sie nadaje

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar ssimon1978
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    londyn/gniewkowo/torun/galway
    Posty
    111

    Domyślnie

    ok a jakie modele pocketwizard jeszli bylbys tak laskawy bo ja nie sledze nowinek az tak bardzo ,kurcze ciekawe dlaczego sky port tego nie daje kosztuje calkiem sporo moglem kupic broncolorno tak ale wtedy nie zostala by mi ani jedna nerka...
    n7

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ssimon1978 Zobacz posta
    a lampy maja dawac rade do 1/4000
    ??? gdzie jest takie info? Tyle to tylko w trybie FP (czyli jak dla mnie - bez sensu)

    Cytat Zamieszczone przez ssimon1978 Zobacz posta
    ok a jakie modele pocketwizard
    no niestety każde PW sa drogie, ożesz kupić miniTT1 i TT5, masz 900+800 zł. Dużo. Lepiej już wyzwalac rangery za pomocą jednej lampy sb900, wyjdzie taniej.
    Ale praca w PF - nie jest to nic ciekawego w studiu, więc to raczej bezsensowne wydanie kasy.

    Musisz miec krócej niż 1/250? Co fotografujesz? Może jest inny sposób.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •