Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pszczółki

  1. #1

    Domyślnie Pszczółki

    Witam
    To mój pierwszy filmik nadający się do publikacji. Nagrany Nikonem D5000 z Heliosem 44m-6 bez przejściówki (obiektyw trzymałem w ręku)
    D5000 + 18-105mm VR, 70-300mm VR, 50mm f/1.8G, SB-400

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic...? :P
    D5000 + 18-105mm VR, 70-300mm VR, 50mm f/1.8G, SB-400

  3. #3

    Domyślnie

    I tak nieźle wyszło jak na trzymanie obiektywu w ręce. Ale wiadomo filmik nie powala. Olej przyrodę, filmuj ludzi;P

    Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze? Jakość filmu jest zadowalająca, na pewno, ale obraz lata jak sama pszczoła Jeżeli bierzesz się za filmowanie, to KONIECZNIE MUSISZ mieć statyw - to podstawa (dosłownie i w przenośni) A pozatym, film prześwietlony.

    Muzyka dobra

  5. #5

    Domyślnie

    A propos muzyki. Pewnie po wrzuceniu na YT, wideo zostało zablokowane, w związku z prawami autorskimi
    Co do jakości - samo skakanie aż tak nie razi , jak prześwietlenie. Choć przy takim kontraście (pewnie kręcone w samo południe), bez sztucznego doświetlenia pozostaje dylemat - pszczoła, czy kwiatki
    Prawdziwi faceci nie jedzą miodu. Oni żują pszczoły.

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nocny333 Zobacz posta
    I tak nieźle wyszło jak na trzymanie obiektywu w ręce. Ale wiadomo filmik nie powala. Olej przyrodę, filmuj ludzi;P

    Pozdrawiam!
    Dokladnie filmuj dziewczeta bo one sa tez potrzebne ludziom jak i pszczolki :P a sa wieksze i fajne w dotyku i wydaja z siebie odglosy Pozdro

  7. #7

    Domyślnie

    Dokladnie filmuj dziewczeta bo one sa tez potrzebne ludziom jak i pszczolki :P a sa wieksze i fajne w dotyku i wydaja z siebie odglosy
    Dobree
    Na YouTube'a nawet nie próbowałem wrzucać
    D5000 + 18-105mm VR, 70-300mm VR, 50mm f/1.8G, SB-400

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Dokladnie filmuj dziewczeta bo one sa tez potrzebne ludziom jak i pszczolki :P a sa wieksze i fajne w dotyku i wydaja z siebie odglosy Pozdro
    W sumie, też bzykają..
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •