Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie City Hall i Tower Bridge

    Witam,
    chciałem Wam pokazać zdjęcie dwóch bardzo znanych londyńskich budynków.

    Dla mnie jest to jedna z londyńskich ciekawostek - zestawienie dwóch bardzo odmiennych stylów architektonicznych, pochodzących z różnych epok, które jednak nie sprawia wrażenia przypadkowości, ale przemyślanego zagospodarowania przestrzeni. Zresztą podobnych przykładów jest tam więcej, co myślę że potwierdzą osoby mieszkające lub bywające w tym mieście.

    Co o tym sądzicie?


  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie tego budynku pomyślałem że albo było robione obiektywem który potwornie zniekształca, albo to manipulacja przy obróbce.
    Później widziałem go jeszcze kilka razy na różnych zdjęciach i zawsze mnie intrygował. Ale największe wrażenie robi "na żywo".

  4. #4

    Domyślnie

    Ale tylko optycznie. Aby belka-przęsło pomiedzy wieżami w tle buło w poziomie należy obrócić bardziej w prawo niestety. :_)
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marbed Zobacz posta
    Ale tylko optycznie. Aby belka-przęsło pomiedzy wieżami w tle buło w poziomie należy obrócić bardziej w prawo niestety. :_)
    To u góry to dwa zabudowane chodniki/przejścia nad Tamizą, obecnie muzeum. Z powodu perspektywy bez zmiany wysokości jednej z wież (a tego nie chciałem robić) myszą być pod pewnym kątem.

    Pion łapałem do wież i one są proste.

  6. #6

    Domyślnie

    Osobiście nie zostawiałbym tak wielkiej części chodnika i barierki na pierwszym planie, podchodząc do barierki, też pewnie byś to złapał wszystko, a nie byłoby tutaj tak dużego bezużytecznego pola

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •