Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie three60 Spring Jam Rumia (bmx)

    Zdjęcia z pierwszego w sezonie jamu w Rumii na skatepark-u.

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7
    D200| Tamron 55-200 4-5.6f | Nissin Di622

  2. #2

    Domyślnie

    nr 4 bardzo fajne...irytuje mnie w pozostalych ten "pierwszy plan" po lewej stronie...

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    pod Warszawą
    Posty
    49

    Domyślnie

    Bardzo dużo rzeczy przeszkadza w odbiorze tego co powinno być podstawowym przekazem. Na czwórce jedynie ten trick jest wyodrębniony. Reszta to zatłoczony drugi plan, równie ostry jak pierwszy.
    --
    koproza
    piotrkoperski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    takie sobie
    po prostu totalny chaos
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  5. #5

    Domyślnie

    ...tak, chaos.
    Ciekawe za to że na jednym z t-shirtów widzę powtórkę napisu z betonowego podjazdu.
    To jakaś klubowa nazwa ? Ciekawi mnie bo bywam w okolicy czasem
    Napis do zimy też pozytywny

  6. #6

    Domyślnie

    Pierwsze foty zachęcają, kolejne podobne powodują, iż to strzelanie "zza" zaczyna robić się nudne ...
    Riderzy zlewaja sie z tlem (poza 3, 4), kadry są podobne, pokombinuj coś z dalszymi / bliższymi planami

    Ale generalnie nie jest zle ...

  7. #7

    Domyślnie

    Fakt nie ma zbyt dużo różnego kadrowania, bo i jakoś pomysłów tego dnia zabrakło.
    Z uwagi, że zawody były na skateparku trudno mi było wykorzystać CLS i go po prostu nie użyłem.
    Dzięki za konstruktywną opinię.
    D200| Tamron 55-200 4-5.6f | Nissin Di622

  8. #8

    Domyślnie

    trochę z innej beczki bo patrzę na twoją stopkę... jest takie szkło jak Sigma 35 f/2.8 ?
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety ta 35 to była stara konstrukcja i szlag ją trafił, a Samyang sprzedany:/
    D200| Tamron 55-200 4-5.6f | Nissin Di622

  10. #10

    Domyślnie

    przeszukiwałem google i nic nie mogłem znaleźć stąd ta ciekawość. W takim razie rozumiem, że stopka nieaktualna ?
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •