Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Problem - spectraview i GTS450

    Witam,

    mam mały problem. Włożyłem właśnie do kompa karte GTS450 (wcześniej leciałem na zintegrowanej) i spectraview przestał mi wykrywać monitor (Nec P221W) - nie da się przełączać "Target settings" (tzn da się, ale nie ma żadnego skutku), więc nie mogę włączyć profili które mi ukręcił Czornyj.

    W opcjach SpectraView gdzie wczesniej trzeba było przełączyć z None na nazwe monitora (automatycznie nie chciał wykryć) teraz nie ma nic. W okienku głównym na dole jest niby Display 1 - P221W, ale w nawiasie jest "No comunnications". Sterowniki do karty najnowsze, starszych na których podobno działa nie ma do tej karty. System W7 64bit.

    Ktoś ma pomysł co poradzić??

  2. #2

    Domyślnie

    probowales po prostu przeinstalowac spectre?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    Winny jest sterownik nVidii. Najnowszy 260-cośtam i kilka oczek wcześniejszych robią cały szereg rozmaitych problemów. Proszę próbować z instalacją starszych.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 14-03-2011 o 18:23

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Winny jest sterownik nVidii. Najnowszy 260-cośtam i kilka oczek wcześniejszych robią cały szereg rozmaitych problemów. Proszę próbować z instalacją starszych.
    Nie mogę znaleźć nic poniżej 260.xx do tej karty

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Nie mogę znaleźć nic poniżej 260.xx do tej karty
    Niech Pan po prostu spróbuje zainstalować starszy, bez oglądania się na deklaracje producenta.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •