Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Nikkor AF-S 70-200/2.8 G ED VR do D90

    Witam,

    Mam pytanie czy warto zainwestowac 5000zł za Nikkor AF-S 70-200/2.8 G ED VR uzywanego..??
    Z tego co wiem jest to swietny obiektyw .Ale nie wiem czy warto przeznaczyc taka sume na darmo...bo na nowy moj portfel na razie nie moze sobie pozwolic ..a uzywany to praktycznie kupuje sie w ciemno ;/

  2. #2

    Domyślnie

    to nie kupuj w ciemno.....
    przejedź się....
    sprawdź dokładnie.....
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Jak zarabiasz na foto, to przecież Ci się zwróci. Jeśli fotografujesz hobbystycznie lub po prostu nie masz aż tyle kasy, to przemyśl zakup 80-200 f/2.8 w wersji AF-D ED z dwoma pierścieniami. Połowa taniej, a optycznie to samo. Wersji AF-S 80-200 nie będę proponował bo jest niewiele tańsza od 70-200 VR.
    Ale pytasz czy warto zainwestować , więc mowa jak rozumiem o kontekście zarobkowym - tak, jak najbardziej.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli nie potrzebujesz bardzo szybkiego AF i redukcji wibracji pomyśl nad Nikkorem 80-200 2.8 dwupierścieniowym. Kosztuje połowę ceny 70-200 VR I i jest świetny optycznie

  5. #5

    Domyślnie

    Napisz co chcesz fotografować, bo nie będziemy tutaj wróżyć z fusów. Zakup używanego sprzętu to nie jest koniecznie zakup kota w worku. Umawiasz się ze sprzedającym, jedziesz, sprawdzasz, kupujesz bądź nie. Ja swojego 70-200 tak kupiłem i hula aż miło

    Pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Za tyle kasy nie warto. Bez problemów kupisz za 4500zł. Jak dobrze poszukasz to pewnie taniej. A czy warto?
    Warto. To jest bardzo dobry obiektyw. W tej cenie nie znajdziesz lepszego tele.
    D700/D300s/D50

  7. #7

    Domyślnie

    Fotografowac chce konie .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pointer11 Zobacz posta
    Fotografowac chce konie .
    Na to spokojnie 80-200 2.8 wystarczy

  9. #9

    Domyślnie

    80-200 ED
    Uploaded with ImageShack.us
    Wydaje mi się ,że silnik w d90 powinien spokojnie sobie poradzic
    D300s,T17-50,SB-800

  10. #10

    Domyślnie

    Trzeba tylko sprawdzić z puszką kupowane szkło żeby nie było później płaczu. Ja miałem taką sztukę, która miała permanentny ff.
    D700/D300s/D50

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •