Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie G.Turnau - "Fabryka klamek" - koncert w Teatrze Rozrywki, Chorzów 13.12.2010

    Dawno mnie tu nie bylo...... Witam wszystkich.

    Kilka fotek z koncertu GT. Oczywiscie warunki oswietleniowe jak przystalo na GT ... sam juz je nazywam "Turnauowskie ciemności".. no a do tego to teatr wiec nie zwykłem palic fleszem.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 01-01-2011 o 18:58 Powód: Za dużo zdjęć.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjemny secik. Widzę, że GT, koncertuje z tą samą ekipą - miałem okazję robić zdjęcia na koncercie w Inowrocławiu.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, to staly sklad zespołu GT. Królik na gitarach, Pedzialek na oboju i rożku, Szczerba na saksofonie , Jurkiewicz na akordeonie i skrzypcach... tutaj chyba goscinnie wystapila Dorota Miśkiewicz i Basia Giewont Gąsienica w zastępstwie S. Karpiela Bułecki.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #4

    Domyślnie

    (za ?)duzo skosów, za duża "różnorodność kolorystyczna" na twarzach, ale i sporo plusów: dużo emocji, porządek w kadrach, czystość przekazu

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dobre koncertówki.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  6. #6

    Domyślnie

    theQ .. będe starał się lepiej dobierać zdjęcia. NIe zapoznałem się z nowym regulaminem i wrzucilem +15 fotek. Były dość zróżnicowane pod kątem skosów i prostych kadrów ale niestety, moderator usunął pozostałe na ktorych były tez ogolne kadry sceny i cos jeszcze.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  7. #7

    Domyślnie

    Przyjemnie się to ogląda, ale szyja może rozboleć od skosów.

    Cytat Zamieszczone przez Jarek78 Zobacz posta
    Oczywiscie warunki oswietleniowe jak przystalo na GT ... sam juz je nazywam "Turnauowskie ciemności".. no a do tego to teatr wiec nie zwykłem palic fleszem.
    Sądząc po danych z EXIF nie wiesz co to znaczy koncertowa ciemnica.
    N

  8. #8

    Domyślnie

    Uysy... uwierz, ze wiem....
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  9. #9

    Domyślnie

    Ale nie był to jeden z tych koncertów
    N

  10. #10

    Domyślnie

    Nie... na Dżemie miewałem gorsze..
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •