Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Taki sobie strop



    To moje początki w architekturze, więc nie bijcie
    N D70s + N AF 28-100/3,5-5,6 G + Vivitar 70-210/4,5-5,6 Macro + CPL Haida + Centon FH85

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy strop, sprzyjajaca obrobka.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  3. #3

    Domyślnie

    poniewaz to twoje początki w architekturze, to nie bede sie czepiał, ze to nie jest taki sobie strop, tylko sklepienie krzyzowo-żebrowe.
    Konstrukcja z pewnościa ciekawa, natomiast obróbka zupełnie przytłoczyła te zdjecie, zabijając szczegóły, światło i klimat.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    A czy to nie jest przypadkiem żelbetowa podróbka?Jakiś krzywy lekko,może aparat nie był dokładnie pośrodku,albo to wina prostowania.Obróbka ciekawa,niczego nie zabiła,tylko spowodowała,że to zdjęcie czymś się różni i przyciąga uwagę.Napisy-nie,nie,nie-jeśli już musisz je umieszczać to znacznie mniejsze.
    Ostatnio edytowane przez Duder ; 19-12-2010 o 14:36
    A new shit has come to light...

  5. #5

    Domyślnie

    co do sklepienia, zacne, kadr: minimalnie wprawo i minimalnie w dół, tu sprzyja maksymalna symetria... mz oczywiście

  6. #6

    Domyślnie

    Sklepienie znalezione w katedrze w Sewilli, sądzę ze w średniowieczu nie wiedzieli co to żelbet .
    Obróbka była konieczna - bez niej zdjęcie było zupełnie nieciekawe , taki sobie zwykły pstryk do góry.
    Napis może faktycznie trochę za duży, nie przeskalowałem go do tego formatu zdjęc.

    Dziękuje za komentarze i Wasze opinie.
    N D70s + N AF 28-100/3,5-5,6 G + Vivitar 70-210/4,5-5,6 Macro + CPL Haida + Centon FH85

  7. #7

    Domyślnie

    Skoro napisales, ze bez obrobki zdjecie byloby nieciekawe, to po co umieszczales te zdjecie? Obrobka jest rowniez nieciekawa. Zdjecie nie nadaje sie nawet jako dokumentacja. Moj komentaz jest bardzo ostry, ale kogo interesuje takie zdjecie? Opatrzone komentarzem moglo byd dokumentacja lub publikacja w przewodniku turystycznym. Moglo byc, gdyby nie ta bezmyslna obrobka. Nie irytuje mnie to zdjecie, ale sposob Twojego myslenia.

  8. #8

    Domyślnie

    foto-oko najpierw weź słownik ortograficzny, bo mnie no irytuje czytanie takich słów jak "komentaz". Pomijam już brak polskich liter.

    Co do zdjęcia: krzywo, ale ciekawie.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •