Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie NX2 i zapisywanie w Win7

    W końcu się zdecydowałem Zainstalowałem Win7 64b i jest problem: NX2 działa świetnie tylko nie chce zapisać poprawionego NEFa. Mówi, że nie może zmienić pliku i zapisać (albo coś podobnego-nie potrafię zacytować z pamięci ). JPG zapisuje bez problemu, a NEFów nie chce!! Co mu dolega i jak to uleczyć ?

  2. #2

    Domyślnie

    moze sa tylko do odczytu?

  3. #3

    Domyślnie

    A w jakim katalogu chcesz zapisać? Bo prawa do niego też mogą być problemem.

  4. #4

    Domyślnie

    Są to te same pliki i te same katalogi, na których działałem w NX na XP. (nie są tylko do odczytu, ani w żaden sposób ograniczone). Dlatego to mnie zaskoczyło!

  5. #5

    Domyślnie

    Spróbuj uruchom jako administrator - jak pomoże to znaczy że chcesz je zapisywać gdzieś gdzie broni system (np w Moje Obrazy)
    D600 S10-20 N50 T28-75 N70-300VR SB900 YN460II

  6. #6

    Domyślnie

    Może dwie rzeczy:
    1. Uprawnienia do zapisu. Najlepiej jak przejrzysz zabezpieczenia i dasz sobie prawo do pełnej kontroli.
    2. Może masz jakiegoś firewalla zainstalowanego, który ogranicza NXa i nie pozwala mu na zapis.
    D200 plus graty...

  7. #7

    Domyślnie

    Mam Pandę, ale z nią NX zna się od dawna Zobaczę co z tym administratorem, dopiero poznaję 7-kę, jeszcze nie wiem co się gdzie mieści
    Dzięki za pomoc

  8. #8

    Domyślnie

    Nic nie pomogło.... jedynie reinstalacja programu. Teraz śmiga dobrze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •