Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Lab w krakowie...

    Czy ktos moze polecic dobry lab w Krakowie
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  2. #2

    Domyślnie

    słyszałem że w Domu Turysty jest całkiem spoko no i jest jakiś lab na ul. Pomorskiej
    boli mnie kolano czasem

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    mialem zalozyc taki sam temat

    Ja wywoluje zdjecia w Zakladzie Fotografii Cyfrowej na Westerplatte 15/16 (Dom turysty) - choc przez pewien czas panowala opinia ze jakosc jest tam coraz gorsza

    słyszałem że całkiem niezły jest też lab Agfy na ulicy Gertrudy (o ile sie nie myle) 12

    Gdzies czytalem tez o labie Kodaka w Empiku na Rynku ze jest dobre, ale nie jestem pewien moze mi sie cos pomylilo

    Tyle z mojej strony, moze ktos inny sie wypowie
    NIKON F70+Kit / Nikon D70s, N18-70, N55-200

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć

    A ja polecam :Foto Studio Konaszewska Plac Matejki 9 - firma "z tradycjami" długo na rynku i z otwartym osobno Digital studio. Od dłużeszego czasu "odbijam" u Nich. Lab z "cyfrówek" obsługuje dwóch młodych ludzi-wg mnie znają się i są otwarci na "nudzenie klienta"
    Dodam że "ćwiczyłem" już:
    Westerplatte Dom Turysty - ale zrezygnowałem jak zacząłem dostawać odbitki ala Canon z max nasyceniem kolorów i rozmijające się z oryginałem.
    Gertrudy Agfa-podobno nadal czym swój wypracowany poziom!-ale teraz mam do nich za daleko
    Pomorska to już historia na miejscu dawnego "profi"labu jest coś nowego i nie wartego zachodu.
    Można popróbować też Finisz Studio - Prądzyńscy ul Łobzowska 15

    Dodam że to moje prywatne opinie i z żadnym z Labów nie jest "związany rodzinnie"

    Pozdr
    Grzegorz
    Teraz Lady Ku

  5. #5

    Domyślnie

    Kurde niewiele propozycji jak na prawie milionowe miasto
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  6. #6

    Domyślnie

    Na internecie znalazlem ranking labow w Krakowie, ale ja bym go raczej nie traktowal powaznie, choc moge sie mylic
    http://www.prl.strefa.net/malopolskie.php
    NIKON F70+Kit / Nikon D70s, N18-70, N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie najlepszy i w miarę nie drogi - to fotolab na Karmelickiej.


  8. #8

    Domyślnie

    ja z tata oddajemy na krowoderskich zuchow

    [ Dodano: Wto Cze 21, 2005 9:57 pm ]
    natomiast nie polecam Foto Oleksy poniewaz tam mi na drukarce drukowal koles

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •