Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Włocławek/Poznań
    Posty
    151

    Domyślnie Tania lampa manualna

    Witam - mam pytanie jest ktos w stanie zaproponować mi jakaś lampe manualna - zebym mogl regulować siłę błysku i żeby Nikon ją odpalał ( i nic sie w nim nie popsuło) - to jedyne wymagania. na lampe chciałbym przeznaczyć do 100 zł

    ps. Lampe z iTTL kupie dopiero w niedalekiej przyszłosci teraz chce manualna aby sie troszke pobawić
    A700, Sigma 100-300/4, MTO , troche CZJ
    Jednak (S)tara miłość nie rdzewieje

  2. #2

    Domyślnie

    Lampy z podziałem mocy błysku czasami osiągają chore ceny biorąc pod uwagę, że to są starocie, więc nikt Tobie nie powie: "ta, za 8 dych", gdyż na ogół ceny osiągają powyżej stówy. Dołóż 50 i kup YN460 II na eBayu, lub na Alledrogo lecz tu dochodzi dodatkowo 50 PLN marży, a nic nie dostajemy w zamian (prywatny import, bez zobowiązań względem kupującego).

    EDIT: YN460 II - mocna, podział błysku do 1/64, fotocela na pierwszy błysk, jak i ignorujące przedbłyski. Nic lepszego za te pieniądze się nie kupi.

    Wysłano z domu. Południowo wschodnia część pokoju.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Włocławek/Poznań
    Posty
    151

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedź - tak wlasnie przedtem patrzylem na YN ale stwierdzilem ze za nieduzo wiecej mozna miec nissina di622 ( takowego posiadalem w canonie i polubilem) a co do mojego budzetu nie jest to sztywna granica - po prostu chciałbym jak najtaniej bo to ma byc zabawka
    A700, Sigma 100-300/4, MTO , troche CZJ
    Jednak (S)tara miłość nie rdzewieje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •