Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie gdzie to kupić?

    mam pytanie gdzie w PL mogę kupić dokladnie to:

    http://www.bowens.co.uk/content/pages/softlite.html

    i to:

    http://www.bowens.co.uk/content/pages/griddiff.html

    szukałem po allegro i innych takich i nigdzie nie widze.... jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o help

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    www.warehouseexspress.com

    www.calumetphoto.co.uk

    www.photomart.co.uk

    i mozna kupić bez vat bo to jest sprzedaż wewnątrz EU
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

  4. #4

    Domyślnie

    aha jak bedziesz kupowal z Polski w calumet to sie odezwij na priv, dam ci namiar na babke ktora sie zajmuje takimi klientami (z poza UK)

    ps chris warehouse wysyla do Polski bez vatu?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    aha jak bedziesz kupowal z Polski w calumet to sie odezwij na priv, dam ci namiar na babke ktora sie zajmuje takimi klientami (z poza UK)

    ps chris warehouse wysyla do Polski bez vatu?
    tak, nie powwinno być problemu bez vatu w warehouse, rozmawiałem z nimi o tym, ale ostatecznie nie kupiłem nic, bo chciałem przesyłkę od jednego sklepu i wybrałem calumet- mieli wszystko na czas
    jest spora rzesza firm w UK gdzie masz bez vat

    Native Digital- tam warto monitorek eizo różnica między Polską a UK nawet ....4 tys zł
    ogólnie UK jest kochane do takich zakupów
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

  6. #6

    Domyślnie

    Heh, dziś nawet byłem w foto7 w gliwicach wspomniane przez kolegę marszull. Generalnie posiadają wszystko co bowens produkuje z tym że ceny jednak sporo wyższe. Znacznie lepiej opłaca się to sprowadzać z UK.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •